Suryakumar Yadav گفتگوی خود را با ویرات کولی پس از حادثه تحریف در IPL 2020 فاش کرده است

Suryakumar Yadav گفتگوی خود را با ویرات کولی پس از حادثه تحریف در IPL 2020 فاش کرده است

سوریاکومار یداو در مورد حادثه ای با ویرات کولی ، که سال گذشته اتفاق افتاد ، صحبت کرد.© BCCI / IPL


Suriyakumar Yadov نامی است که در بیشتر IPL 2020 بار دیگر ظاهر شده است. بازی های برجسته او برای سرخپوستان بمبئی مورد تحسین بسیاری از کریکت های پیشین قرار گرفته است. سوریاکومار یاداو نیز به چند دلیل دیگر در اخبار بود. یکی حذف تیم های هندی در سفر به استرالیا ، و دیگری ظاهر معروف با ویرات کولی در جریان مسابقه IPL 2020 بین سرخپوستان بمبئی و سلطنتی چلنجرها در بنگلور. راست دست شیک سرانجام به دلیل یک حادثه و مکالمه ای که بعد از بازی با کاپیتان RCB انجام شد ، سکوت خود را شکست.

بوق تجاری

سوریاکومار در طول مسابقه آرام بود ، حتی وقتی ویرات کولی در طول بازی تعیین کننده مستقیم به او نگاه کرد. کولی در حالی که شمشیر خود را می درخشد و به او نزدیک شد ، در حال نزدیک شدن به سوریاکومار بود ، مشاهده شد.

بتسمن می بدون گفتن کلمه ای قبل از عزیمت ایستاد. فیلم این حادثه در شبکه های اجتماعی ویروسی است ، که در آن بسیاری واکنش Suryakumar Yadav به کل دیدار با کاپیتان RCB را تحسین می کنند.

سوریاکومار گفت که بعد از مسابقه کولی خوب شد و حتی با یک ضربه او را راضی کرد.

“من او را در هر بازی بسیار پرانرژی می دیدم. اینطور نبود که در بازی با MI چنین باشد. حتی اگر او برای هند بازی کند یا حتی در مسابقات قهرمانی کریکت و مقابل هر تیمی بازی کند ، همیشه پرخاشگر و پرانرژی است” این مهم بود مسابقه و برای آنها (RCB). بعد از مسابقه او به حالت عادی بازگشت. او به من گفت كه من خوب بازی كردم. ”سوركامار یداو در ویدیویی كه در YouTube منتشر كرد ، به Sports Sports گفت.

وی در مورد این حادثه گفت: “این چیزی نبود. در وسط آن لحظه بود. من هم از اینكه آنقدر روشن شده تعجب كردم.”

بالا رفته

سوریاکومار نه تنها خونسردی خود را از دست نداد ، بلکه با خفاش سرخپوشان بمبئی را به پیروزی رساند و به لطف 79 گل درخشان فقط 43 گل در تعقیب.

Batsman MI نیز بدون ضربه زدن به هیچ یک از تیم های تور استرالیا به سرخط خبرها رسید. سوریاکومار در مورد ناامیدی خود گفت ، اما گفت “نمایش باید ادامه یابد”.

مباحث ذکر شده در این مقاله