Star India تا سال 2024 حقوق رسانه های کریکت را در آفریقای جنوبی به دست می آورد


Star India حقوق رسانه ای کریکت آفریقای جنوبی (CSA) را تا پایان فصل کریکت 24-23-2023 در سراسر آسیا ، خاورمیانه و شمال آفریقا به دست آورد. این قرارداد حق انحصاری Star Star را برای رسانه های خطی و دیجیتال اعم از کلیه تورهای هند به آفریقای جنوبی در این دوره اعطا می کند. این انجمن با تور انگلیس در آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد که از 27 نوامبر آغاز می شود و این بازگشت کریکت به شبکه ورزش استار پس از لیگ برتر هند است. Star India در حال حاضر از حقوق جهانی ICC ، BCCI ، IPL و سایر حقوق کریکت برخوردار است.

بوق تجاری

سانجوگ گوپتا ، مدیرعامل Star India Sports گفت: “ما از همکاری با آفریقای جنوبی بسیار هیجان زده هستیم. این اتحاد تعهد ما به کریکت و اعتقاد ما به اهمیت ورزش را در پیشنهاد مصرف کننده Star India تقویت می کند.”

“آفریقای جنوبی از معروف ترین بازیکنان کریکت و تیم های رقیب برخوردار است که افتخار می کنند بهترین های جهان را به خود اختصاص دهند. ما منتظر میزبانی بهترین کریکت های آفریقای جنوبی تا سال 2024 هستیم.

“پخش IPL یک کار جمعی بی سابقه بود که بر اساس همان اصول ساخته شده بود. ما امیدواریم که بتوانیم از همین روش استفاده کنیم و تجربه مصرف کننده مسابقات CSA را افزایش دهیم.

وی افزود: “این مشارکت با تور انگلیس در آفریقای جنوبی در تاریخ 27 نوامبر آغاز می شود ، در طی آن سه T20I برای اولین بار به زبان هندی پخش می شود. این باعث می شود این مسابقات در بازارهای هندی زبان قابل توجه باشد.”

کوگاندری گاوندر ، سرپرست اجرایی CSA گفت: تقویم ورزشی آفریقای جنوبی دارای چندین رویداد اجتماعی است که طرفداران ما را گرد هم می آورد و رقابت های آفریقای جنوبی ، هند ، پاکستان و بنگلادش را برگزار می کند ، بنابراین ما صمیمانه از این توافق نامه با ستاره هند استقبال می کنیم.

“با دانستن اینکه این ورزش به میلیون ها نفر در سراسر جهان می رسد ، که اکنون با این معامله ستاره ای بیشتر تقویت می شود ، تیم های پروتئین ما برای تحت تأثیر قرار دادن هواداران و پیشی گرفتن از حریفان خود حتی قدرت بیشتری خواهند داشت!”

وی افزود: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با Star India و ارائه کریکت هستیم که کریکت را شکست تا پایان فصل 2023/24.”

این توافقنامه شامل تمام مسابقات بین المللی کریکت است که توسط تیم کرکت مردان آفریقای جنوبی برگزار می شود.

بر اساس برنامه ای برای تورهای آینده ، آفریقای جنوبی 59 مسابقه را میزبانی خواهد کرد ، از جمله یک سری در برابر تیم های برتر مانند هند ، انگلیس و استرالیا.

بالا رفته

در این دوره ، تیم کریکت هند باید سه تور آفریقای جنوبی را برنامه ریزی کند و این معامله شامل 20 مسابقه دو جانبه بین آفریقای جنوبی و هند در قالب های مختلف است که اولین تور از این مسابقات از 22/2021 شروع می شود و شامل سه آزمایش و سه مسابقه خواهد بود. T20I

این توافقنامه همچنین شامل مسابقات بین المللی کریکت در بین زنان توسط “Proteas” و همچنین مسابقات امتیازات تیم های داخلی CSA مردان است.

مباحث ذکر شده در این مقاله