SRH v. RCB: اسکات استایریس داور سوم را پس از تماس جنجالی با دیوید وارنر اخراج کرد


SunRisers Hyderabad در مسابقات لیگ برتر 2020 هند با شش برد وی Royal Challengers Bangalore را شکست داد تا روز جمعه جای خود را در مقدماتی 2 رزرو کند. SRH روز یکشنبه برای حضور در این مسابقه در سطح بالا به مصاف دهلی پایتخت می رود که در اولین مسابقه مقدماتی خود به هندی های بمبئی باخت. در ششمین تعقیب و گریز ، توپ SRH ، که از محمد سراج بازگشت ، از کنار خفاش ها و دستکش های دیوید وارنر عبور کرد. بازیکنان RCB که از برتری ضعیف اطمینان داشتند ، خیلی جذاب به بازی جذاب شدند ، اما داور در زمین مسابقه آن را واگذار نکرد. ویرات کهلی این تصمیم را به چالش کشید و قاضی سوم تماس با صحنه را لغو کرد و پس از بررسی حادثه از تمام زوایای احتمالی ، وارنر را استرداد کرد. وارنر به وضوح از تماس قاضی سوم ناراحت شد و با تکان دادن سرش به غرفه برگشت. اندکی پس از اخراج ، واگن ایستگاه سابق نیوزیلند ، اسکات استایریس ، به توییتر رفت و قاضی سوم را به دلیل تغییر تماس به مکانی بدون هیچ مدرک محکمی مورد انتقاد قرار داد.

بوق تجاری

تویریس در توییتر خود گفت: “تصمیم باورنکردنی قاضی سوم. دیوید وارنر هر دلیلی برای منفجر کردن دارد. تصمیم اصلی منتفی نیست و هرگز مدارک بی اساس برای لغو ندارد.”

با این حال ، سیمون دوول ، هموطن و مفسر Styris متقاعد شد که توپ در راه رسیدن به دروازه بان دستکش های وارنر را لمس کرده است.

دال در توئیت خود نوشت: “چه بازی و تکراری را مشاهده می کنید .. !! بدیهی است با دستکش”.

در پاسخ ، استیریس موضع خود را روشن کرد و گفت که طبق قوانین ، قاضی تلویزیون برای لغو تماس در محل ، به مدارک قوی احتیاج دارد.

“استایریس در توییتر خود نوشت:” کسی که وی به او تحویل داده شد ، استرداد نشد. کسی که باید متقاعد کننده باشد. کسی که گفت وقتی او را ترک کرد به پای من لگد زد. نکته اصلی این است که نتیجه را برگردانید. “

بالا رفته

در این مسابقه ، RCB پس از ارسال “bit” توانست فقط تعداد كمی 131 را روی هفت قاب از 20 فریم اختصاص داده شده قرار دهد.

در پاسخ ، کین ویلیامسون یک نیم قرن بدون شکست به ثمر رساند و بازی دیرهنگام جیسون هولدر بازی را برای SRH تثبیت کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله