SRH مقابل RCB ، لیگ برتر هند: ویرات کولی پس از پایان RCB IPL 2020 Dream بدون ظروف نقره ای پیام احساسی را به اشتراک گذاشت


ویرات کولی ، کاپیتان Royal Challengers Bangalore ، جمعه پس از از دست دادن تیمش در لیگ برتر هند 2020 ، به توییتر خود رفت تا یک عکس گروهی از این تیم را به همراه یک پیام احساسی به اشتراک بگذارد. RCB Koli که برای کسب اولین جایزه IPL خود می جنگید ، توسط SunRisers Hyderabad در ابوظبی ناک اوت شد زیرا حق رای دادن مستقر در بنگلور شش ویکت را متحمل شد. پس از پایان فصل RCB بدون نقره در لیگ پر پول ، کوهلی اعتراف کرد که همه چیز اشتباه پیش رفته است ، اما او هنوز به کل تیم RCB افتخار می کند.

بوق تجاری

“با هم و از طریق طرفهای ضعیف و ضعیف. این یک سفر عالی برای ما به عنوان واحد بود. بله ، همه چیز اشتباه بود ، اما ما به همه گروه افتخار می کنیم. از همه طرفداران ما برای حمایتشان متشکرم. عشق شما ما را قویتر می کند. همه شما را سریع می بینیم. # بازی پررنگ royalchallengersbangalore “، – کوهلی تصویر را به توییتر اضافه کرد.

در حذف IPL 2020 ، RCB توسط دیوید وارنر ، که در ورزشگاه شیخ زاید به پیروزی رسید ، به نبرد اعزام شد.

کوهلی با دودود پودیکال برای باز کردن مکان ها بیرون آمد ، اما این حرکت جای خود را به عنوان کاپیتان RCB داد که برای بار دوم توسط جیسون هولدر ارسال شد.

هولدر مجدداً ضربه زد تا پوديكالو را كه فرم بود فشار دهد و RCB را بر روي الاغ خود فشار دهد.

Aaron Finch و AB de Villier کشتی را اداره می کردند ، اما همزمان تجهیزات زیادی را مصرف کردند و به دیگهای بخار SRH اجازه دادند شرایط خود را در وسط دیکته کنند.

فینچ توسط شهباز ندیم به مدت 32 سال اخراج شد ، در حالی که دی ویلیرز توسط یک کارمند دقیق از T Natarajan برکنار شد.

دیگهای بخار SRH در هفت مورد از آنها 20 قاب اختصاص یافته ، RCB را به 131 محدود تبدیل كردند.

وارنر و مانیش پاندایی پس از باخت به شریواتسو گوسوامی در اولین مسابقه ، 41 بار برای گل دوم اضافه کردند.

بالا رفته

با تصمیم جنجالی قاضی تلویزیون به وارنر خیانت شد ، در حالی که پندی دوستی از آدام زامپا برای دروازه بان فرستاد.

کین ویلیامسون نیم قرن بدون شکست گلزنی کرد و تا پایان توسط هولدر پشتیبانی می شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله