Sourav Ganguly در تماس T20 بنگالی در Eden Gardens شرکت دارد

Sourav Ganguly در تماس T20 بنگالی در Eden Gardens شرکت دارد

سوره Gangula و Avishek Dalmatia در باغهای عدن در کلکته.© توییتر


رئیس شورای کنترل کریکت هند (BCCI) سوروف گانگلی و رئیس انجمن کریکت بنگال ، آویسک دالمی روز چهارشنبه در جریان تماس بنگالی T20 شاهد تجمع های کریکت در باغ عدن بودند. علاوه بر گانگولی و دالمتیا ، سایر بازیکنان دفتر در ورزشگاه کریکت زنده را تماشا می کردند. CAB گفت: “رئیس BCCI سوروف گانگولی در تماس با بنگال T20 امروز در باغ عدن در شرکت رئیس CAB آویشک دالمی و دیگر رهبران دفتر می گذرد.”

بوق تجاری

روز سه شنبه ، آنانتا ساها به اولین دیگ بخار تبدیل شد که یک هت تریک و کایاک در چالش T20 بنگال جمع کرد.

ساخا گفت که او تصوری از اینکه اولین توپ در نوزدهمین هت تریک او بود ندارد و او فقط در منطقه درست نگاه می کند.

آنانتا با فهمیدن اینکه برنامه خاصی برای این توپ ندارد ، در انتشار رسمی CAB اظهار داشت: “من نمی دانستم توپ هت تریک من است ، فقط می خواستم طول مناسب را بگیرم. خوشحالم که ویکت را از این توپ خارج کردم ، و تیم من در آن مسابقه برنده شد. “

وی افزود: “ما از گرفتن هت تریک بسیار خوشحالیم. برنامه ما این بود که در مکان های مناسب سوار شویم و بر قدرت خود تمرکز کنیم.”

بالا رفته

کاوشگر بنگالی در حالی که شاهزاده یداو را به غرفه بازگرداند تا در پایان هت تریک خود را به پایان برساند ، دو ویکت مهم توسط دبابرات داس و آکاش دیپ ، تظاهرات کننده موهان باگان گرفت.

بولر از تاون کلاب که در مجموع 5 ویکت گرفت ، فقط 17 دویدن داشت ، افزود: “من همیشه می خواهم نیروهایی را قبول کنم که از نیروهایی که ویکت ویک را از آنها گرفته ام برتر هستند و به توانایی های خود ایمان داشته باشم. دو شوت اول ، برنامه من این بود شمشیر زدن ، و اخیراً yorkers را هدف قرار داده ام. “

مباحث ذکر شده در این مقاله