Sourav Ganguly برای مذاکره درباره قرنطینه با استرالیا در مورد کریکت برای Rohit Sharma و Ishant Sharma: گزارش


سرنوشت Rohit Sharma و Pacer Ishant Sharma کاشف هند در دست رئیس شورای کنترل کریکت هند (BCCI) سوروو گانگولی است که در مورد کریکت با استرالیا در مورد شرایط قرنطینه مذاکره خواهد کرد ، زیرا اگر آنها بخواهند در قوانین مقررات آرامش پیدا کنند دادگاهها علیه استرالیا ، که از 17 دسامبر آغاز می شود. در مصاحبه ای با ANI ، منابع آگاه از این وقایع گفتند که گانگولی در مورد وضعیت کریکت استرالیا بحث خواهد کرد و سعی خواهد کرد راه حلی پیدا کند زیرا دو کرکتور در آکادمی ملی کرکت (NCA) در بنگالورو بازسازی می شوند ، با توجه به یک دوره چهار کارآزمایی.

بوق تجاری

“رئیس BCCI با همکار خود در کریکت استرالیا صحبت خواهد کرد و پس از جلسه آنها تصمیم گیری خواهد شد. توصیه های فعلی قرنطینه ممکن است دسترسی به استرالیا را غیرممکن کند و طبق قوانین موجود به بخشی از آزمایشات تبدیل شود ، آنها باید کاملا منزوی شده و قادر به آموزش نباشند. در دوره قرنطینه. “

این منبع توضیح داد: “بقیه كریكترهای هند در دوره قرنطینه مجاز به آموزش بودند زیرا آنها از یك حباب – در دبی – به حباب دیگر – در سیدنی منتقل شدند. بنابراین اگر این دو بخشی از مجموعه آزمایش شوند ، آرامش لازم خواهد بود.”

کسانی که می دانند کاپیتان سابق هند چگونه کار می کند معتقدند که فقط Ganguli می تواند برای سناریوی فعلی راه حلی پیدا کند ، همانطور که در گذشته در زمین های کریکت بارها اتفاق افتاده است.

دوره توانبخشی روهیت و ایشانت در NCA چیزی بیش از یک رمان مرموز با پیچ و تاب های تازه هر روز نبود. در حالی که رئیس NCA ، Rahul Dravid قبلاً اظهار داشت كه ایشانت می تواند آزمایشات را به موقع انجام دهد ، اکنون این س questionsال مطرح می شود كه آیا او آمادگی آزمایش های سخت كریكت را دارد یا خیر.

به نظر می رسد حتی در مورد Rohit ، ضرب و شتم قبل از صد در صد شدن به چند روز دیگر احتیاج دارد و هر روز گذراندن در NCA به معنای نزدیک شدن یک روز به روز افتتاحیه دادگاه روزانه در آدلاید اول است.

در حالی که ایشانت به شمال اسپانیا به اسپانیا سفر می کرد ، روهیت پنجشنبه گذشته به NCA رسید که پس از آسیب دیدگی عضله همسترینگ چپ خود در جریان لیگ برتر هند که اخیراً در امارات متحده عربی مصدوم شده بود ، می خواست که توانبخشی را کامل انجام دهد.

ANI در 11 نوامبر گزارش داد – یک روز پس از آن که سرخپوستان بمبئی برای پنجمین بار جام IPL را بالای سر بردند – در حالی که بازیکنان هندی که در فینال 10 نوامبر IPL شرکت کردند ، آن شب به حباب تیم ملی رفتند ، روهیت آماده بود برای تکمیل توانبخشی خود به هند پرواز کرده و به NCA بروید.

BCCI همچنین رسانه ها را در مورد تصمیم اضافه کردن روهیت به سری آزمایشات پس از حذف ابتدا از تور به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ ، به اطلاع رسانه ها رساند.

بالا رفته

“تیم پزشکی BCCI تناسب اندام Rohit Sharma را رصد کرد و به کمیته انتخاب ارشد All India اطلاع داد. پس از مشورت با Sharma تصمیم گرفت برای ODI و T20I در استرالیا استراحت کند تا تناسب اندام مجدد خود را بدست آورد و او در تیم آزمایش هند قرار گرفت. “مرز-گاواسکار” ، – در انتشار BCCI در 9 نوامبر گفت.

اولین آزمایش قرار است زیر نور 17 تا 21 دسامبر در آدلاید اول انجام شود. مورد دوم آزمون بوکس است که از 26 تا 30 دسامبر در زمین کریکت ملبورن برگزار می شود. آزمایش سوم از 7 تا 11 ژانویه در زمین کریکت در سیدنی و آخرین آزمایش – از 15 تا 19 ژانویه در گیب برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله