Sourav Ganguly از دیدن سوابق IPL 2020 تعجب نمی کند

[ad_1]


سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هند (IPL) به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، بدون ازدحام و شکوه معمول برگزار می شود ، اما از آنجایی که نمایش کریکت برای طرفداران هندی ، نشانگر کریکت بود ، در بین طرفداران تب کریکت افزایش یافته است. بازی افتتاحیه IPL بین سرخپوستان بمبئی و Chennai Super Kings رکورد تماشاگران را شکست ، زیرا 20 میلیون نفر برای تماشای این مسابقه با هم هماهنگ شدند. سوروو گانگولی ، رئیس شورای کنترل کریکت هند (BCCI) نیز تحت تأثیر تحسین سوابق و دلسوزی تماشاگران قرار گرفت.

بوق تجاری

کاپیتان سابق هند گفت که از عشق IPL تعجب نکرده است و افزود که بهترین کریکت در این کشور می خواهد زندگی هر شخص با کریکت را عادی کند.

“به طور باورنکردنی ، و من اصلاً متعجب نیستم. هنگامی که ما با Star (پخش کننده های رسمی Dream11 IPL 2020) و همه افراد مربوطه بحث کردیم – اگر امسال و یک ماه قبل از مسابقات مجبور به انجام این کار باشیم ، فکر می کنیم ممکن است این اتفاق بیفتد یا نه ، که Ganguli در نمایش “Star Sports” ، “Cricket Live” گفت:

وی افزود: “ما تصمیم گرفتیم که با برنامه خود پیش برویم زیرا می خواستیم زندگی همه را عادی کنیم و بازی را برگردانیم. من از بررسی ها تعجب نمی کنم.”

گنگولی مثالی از ابر دو برابری در یک بازی ذکر کرد و گفت که IPL بهترین تورنمنت در جهان است.

پادشاهان XI پنجاب (KXIP) پس از اتمام دو بازی فوق العاده سالن فوق العاده در استادیوم بین المللی دبی در تاریخ 18 اکتبر ، هندی های بمبئی را شکست داد. جالب اینجاست که اولین بازی دو سر آن روز یکشنبه نیز بعد از Super Aver قطعی شد. شوالیه های کلکته (KKR) در یک مسابقه هیجان انگیز Super Over در ورزشگاه شیخ زاید ، Sunrisers Hyderabad (SRH) را شکست دادند.

“این بهترین تورنمنت در جهان است. مسابقات فوق العاده زیادی وجود داشت ، ما اخیراً شاهد یک پوشش فوق العاده مضاعف بودیم ، شاهد ضرب و شتم شهرار دوان ، دیدن روهیت شارما ، دیدن همه بازیکنان جوان و بازگشت KL KHIP راهول از انتهای جدول بودیم.” گنگولا گفت.

بالا رفته

وی افزود: “اینجا همه چیز را می گیرید! من می توانم شرط بندی كنم كه IPL امسال از نظر رتبه بندی ، تعداد افرادی كه بازی را تماشا كرده اند موفقیت چشمگیری داشته است.”

“همچنین ، من فقط در یک نسخه تبلیغاتی Super Hero Indian Super League (ISL) بازی کردم و شعار این است ،” کریکت خاتم هوگا ، لکین خل نهی! “Hero ISL jald aa raha hai، aur game jaari rahega Hero ISL ke saath”.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]