Shikhar Dhawan با تبدیل شدن به دومین batsman که در IPL به این شاهکار دست یافت، تاریخ ساز شد

Shikhar Dhawan عملکرد ویژه ای را ارائه داد، اما در دیدار یکشنبه پنجاب کینگز و سان رایزرز حیدرآباد در لیگ برتر هند (IPL) 2023، به طرز دردناکی به یک قرن شایسته نزدیک شد. داوان در حالی که ویکت‌ها در انتهای دیگر به سقوط ادامه می‌داد، ادامه داد و او با 99 تحویل از 66 تحویل با 12 چهار و پنج شش به پایان رسید. در این روند، داوان به دومین ضربه زن در تاریخ تبدیل شد که با سایر هم تیمی هایش در یک دوره IPL ضربت می زد. تنها فرد دیگری که به این موفقیت دست یافت، پارتیو پاتل برای چنای سوپر کینگز در سال 2019 بود.

این اتفاق پس از آن رخ داد که مایانک مارکانده اسپینر با ارقام 4 به 15 تبدیل به ستاره شد تا پنجاب کینگز 88 را برای 9 در پانزدهم ترک کند. داوان 12 چهار و پنج شش زد.

علی‌رغم اینکه پادشاهان پنجاب در فواصل منظم ویکت‌های خود را از دست می‌دادند، داوان به هم تیمی‌هایش نشان داد که چگونه این کار را با ضربه کوبنده‌اش انجام دهند.

کینگز پنجاب، که از آنها خواسته شد ابتدا ضربه بزنند، شروعی فاجعه آمیز داشتند و پرابسیمران سینگ را در همان اولین توپ مسابقه از دست دادند و بوونشوار کومار، ویکت بان کهنه کار هند در مقابل ویکت گیر افتاد.

توپ به بالای زانوی او برخورد کرد، اما پرابسیمران تصمیم گرفت بدون نیاز به بازبینی جدا شود و پنجاب را به هیچ وجه رها نکرد.

کاپیتان شیخار داوان برای اولین مرز اینینگ، بوونشوار را در ناحیه مرد سوم بولد کرد.

با این حال، داوان دوباره از سمت غیرضروری تماشا کرد که متیو شورت (1) توسط مارکو یانسن، بازوگر چپ آفریقای جنوبی، در جریان تحویل دوم اور دوم مسابقه در استادیوم بین‌المللی راجیو گاندی، اخراج شد.

توپ در طول خوبی فرود آمد و قبل از برخورد به پد شورت تاب خورد. بر خلاف پرابهسیمران، شورت قبل از اینکه تصمیم بگیرد به میدان بازگردد با کاپیتان خود مشورت کرد و پنجاب کینگز را در اور دوم 10 برای دو نفر در موقعیت سختی قرار داد.

توپ بعدی و ارسال نوسانی دیگر به جیتش شارما (4) دروازه بان ویکت اصابت کرد و فریاد بلند یانسن برای lbw توسط داور تایید شد. بلافاصله DRS گرفته شد و فناوری ردیابی توپ نشان داد که به خوبی در سمت پا پیش می رود، که منجر به لغو تصمیم و ایجاد آرامش برای PBKS شد.

داوان قبل از بازگشت یانسن برای بازگرداندن جیتش شارما، که نتوانست از دست آیدن مارکرام، کاپیتان SRH در اواسط آف خلاص شود، دو چهار امتیاز از هم تیمی هندی خود بوونشوار پیدا کرد.

سام کوران یک شش و یانسن چهار توپ را در اینینگ های متوالی زد، اما پس از زدن 22 توپ از 15 توپ، بازیکن همه کاره انگلیسی توسط مارکانده که در حال چرخش پا بود تکمیل شد، که پس از نمایش درخشان SRH در شروع، با ارقام عالی به پایان رسید. .

اما داوان ایده‌های دیگری داشت که با شکست دادن توپ‌بازان SRH، تیمش را به جمع قابل احترام رساند. داوان در طول راه توسط بوونشوار، که سه موقعیت از جمله دو فرصت بولینگ خود را از دست داد، کمک گرفت.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله