Shihar Dawan سومین گلزن برتر هند در فصل T20I شد

هند و استرالیا: شیار دوان سومین گلزن برتر هند در T20I شد

شیار دوان در دومین مسابقه T20I یک نیمه قرن قاطع مقابل استرالیا به ثمر رساند.© خبرگزاری فرانسه


باتسمن که این مسابقه را باز کرد ، سومین بزرگترین تیم هند در بین تیم های بین المللی T20 (T20I) بود ، پس از اینکه در مسابقه دوم مقابل استرالیا با فریاد سوره رینا و ماهندرو سینگ دونی از هر دو بازیکن سابق هند پیشی گرفت. داوان که در سیدنی موفق به کسب امتیاز 52 شد ، اکنون در T20I یک هزار و 641 مسافت پیموده است و پس از ناخدای ویراتو کولی و شریک دائمی افتتاح روهیت شارما دوم است. در همین حال ، KL Rahul در مکان ششم است و اگر موفق شود 76 بار در سومین T20I روز سه شنبه به ثمر برساند ، می تواند به چهارمین گلزن برتر هند در T20I تبدیل شود.

بوق تجاری

Spinner Yuzvendra Chahal پس از تساوی در یکشنبه سرعت جاسپر بومری ، در کوتاه ترین قالب بازی به بالاترین تیم ویکت هند تبدیل شد. وقتی در هجدهم استیو اسمیت خطرناک را اخراج کرد ، چاهال در دومین T20I برابر استرالیا به یک موفقیت دست یافت.

چرخنده روز خاطره انگیزی را سپری نکرد ، اما بیش از آنکه با سوزاندن ویکت اسمیت جبران کند. بومرا که 50 بازی در T20I انجام داد ، 59 ویکت با پس انداز 6.66 گرفت و چاهال در 8.25 به بیرون درز کرد و در 44 بازی به تعداد رسید.

با پیروزی یکشنبه ، هند در یک سری سه مسابقه به برتری 2-0 رسید. لاستیک های مرده و T20I نهایی روز سه شنبه در همان سایت برگزار می شود.

بالا رفته

پس از اتمام سری T20I ، هند چهار آزمایش علیه استرالیا انجام خواهد داد. از زمان دریافت مرخصی والدین BCPI ، ناخدای هندی ویرات کولی قبل از عزیمت به خانه فقط یکی از چهار دادگاه را بازی خواهد کرد.

در دسترس بودن روهیت شارما برای سری Test نیز مشخص نیست ، زیرا شایستگی وی در 11 دسامبر در آکادمی ملی کریکت بررسی خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله