Sean Sean: Siddhart Shukla و Shenaaz Gill در یک موزیک ویدیو عاشقانه جدید بازی می کنند

Siddhart Shukla بازیگر و دوست دخترش که شایعه شده شناژ گیل است ، قرار است در سومین موزیک ویدیو خود با هم ظاهر شوند. با عنوان “شان شان” در تاریخ 25 نوامبر اکران می شود.

سیذارت برای به اشتراک گذاشتن اولین پوستر این آهنگ به اینستاگرام رفت. او او را با کت صورتی و شلوار تیره نشان داد و شنااز را در حالت رقص در دست داشت. او در یک شانه بالایی سیاه و دامن سیاه و بژ دیده می شود. وی در امضای خود نوشت: “#ShonaShona در تاریخ 25 نوامبر آزاد شدshehnaazgilltonykakkar &nehakakkar @ anshul300desimusicfactory @ agam.mann @ azeem.mann @ raghav.sharma.”

طرفداران آنها از این آهنگ جدید خوشحال شدند و آنها را دوباره در کنار هم دیدند. یکی نوشت: “هر دو عجیب به نظر می آیید”. یکی دیگر از طرفداران نوشت: “من از انتشار #shonashona بسیار متعجب شدم.” نظر دیگری گفت: “آممااااااا ، خیلی عجیب است”

این آهنگ توسط تونی و نها کاکار خوانده شده و تهیه کننده آن نیز کمپانی موسیقی Desi است. اوایل روز شنبه ، سیذارت عکسی با تونی و شنواز به اشتراک گذاشت. وقتی سیدارت با لبخند به شنواز نگاه می کرد ، آنها را در این ویدئو نشان داد.

شنواز و سیذارت اخیراً برای فیلمبرداری کلیپ از چندیگر بازدید کرده اند. هنگامی که آنها در پنجاب بودند ، سیذارت در شبکه های اجتماعی صحبت کرد تا عکس و ویدیویی را به اشتراک بگذارد که در آن مانند شاهرخ خان در Dilwale Dulhania Le Jayenge ، در مزارع خردل به نظر می رسد.

پیش از این ، شناز و سیذارت در کلیپ های موسیقی “Vaada Hai” و “Bula Dunga” با هم بازی کرده بودند. آنها همچنین با هم در تبلیغات مارک میان وعده دیده شدند.

همچنین بخوانید: مونا سینگ می گوید در 34 سالگی تخم مرغ را مسدود کرده است:

آنها فصل گذشته Bigg Boss را ملاقات کردند و به هم نزدیکتر شدند. اگرچه آنها هرگز رابطه را قبول نکردند ، طرفداران آنها آنها را با عشق سیدنی مسیحی کردند.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر