‘RCB + CSK = هند’: توییت لمس کننده ویرات کوهلی با عکس MS Dhoni طلایی است

Virat Kohli لحظه ای سبک را با MS Dhoni کاپیتان CSK به اشتراک می گذارد.© توییتر

این یک درگیری تیتان‌ها در استادیوم ام چیناسوامی بود که روز دوشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و چنای سوپر کینگز، دو تا از بزرگترین ستاره‌های کریکت هند – ام‌اس دونی و ویرات کوهلی – مقابل یکدیگر قرار گرفتند. یکی دیگر. این یک جلسه احساسی بود زیرا هر دو در طول دوره های خود در تیم کریکت هند از یکدیگر حمایت کردند. کوهلی اغلب از این صحبت کرده است که دونی تنها بازیکنی بود که در مرحله پایین بازی، زمانی که یک قرن خشکسالی بیش از دو سال را تحمل کرد، به او نامه نوشت.

بنابراین دیدار این دو غول در بنگالورو یک دیدار احساسی بود. عکسی از این دو در فضای مجازی منتشر شد و کوهلی احساسات را در یک توییت خلاصه کرد که رسانه‌های اجتماعی را به جنون رساند. او از یک قلب قرمز و یک ایموجی قلب زرد استفاده کرد و گفت که برابر با هند است. قرمز نماد RCB و زرد رنگ CSK است.

در صحبت از این مسابقه، چنای سوپر کینگز در کمترین زمان برای کسب پیروزی 8 ران مقابل رویال چلنجرز بنگلور در یک مسابقه 444 ران در لیگ برتر هند در روز دوشنبه گرد هم آمدند.

دوون کانوی 83 گل از 45 تحویل به ثمر رساند و شیوام دوبی برای توپ 27-52 منفجر شد، زیرا CSK پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند، امتیاز چشمگیر 226 را برای شش ارسال کرد. در پاسخ، RCB با 218 برای هشت به پایان رسید. فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را ترساندند تا زمانی که در نقطه چین قرار گرفتند، 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امیدها به یک پیروزی مشهور دوباره زنده شود.

RCB با از دست دادن Virat Kohli، که بعد از اینینگ های آکاش سینگ بازی می کرد، شروع وحشتناکی داشت. اگر ماهیش تکشانا در اواسط بازی یک اسکی باز را از ماهیپال لومرور رها نمی کرد، آکاش می توانست دستاوردهای بیشتری داشته باشد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله