RCB در مقابل SRH: یورو سینگ و هارباجان سینگ به اشتباه در حین رقابت مدعیان سلطنتی Bangalore-Sunrise Hyderabad خجالت کشیدند

[ad_1]

IPL 2020 ، RCB در برابر SRH: یورا سینگ ، هارباجان سینگ به اشتباه در حین درگیری مدعیان سلطنتی Bangalore-SunRisers Hyderabad خجالت کشید

IPL 2020: قضات پس از تصمیم جنجالی در توییتر با انتقادات شدیدی روبرو شدند.© BCCI / IPL


زوزه افسارگسیخته در جریان مسابقه Royal Challengers Bangalore برابر SunRisers Hyderabad در روز شنبه هنگامی که چندین بازیکن کریکت سابق و فعلی تصمیم را در زمین زیر سوال بردند ، به یک گفتگوی بزرگ در توییتر تبدیل شد. این حادثه در دهمین پرونده پرونده SRH رخ داد که ایسورو اودان از آن عبور کرد. در مرحله سوم اعتصاب کین ویلیامسون اعتصاب کرد ، آدانا یک پرتاب کامل را به او انداخت و باید توپ را صدا نمی کرد زیرا بالای کمر بود اما قاضی میدان خلاف این فکر کرد. جانباز هارباجان سینگ ، که یک چرخنده نیست ، وقتی تصمیم گرفت که نوشت: “نه ، این یک توپ نیست. @ IPL” این تصمیم را برداشت.

بوق تجاری

حتی با چشم غیر مسلح نیز مشخص بود که از حد مجاز فراتر رفته است ، اما قاضی میدان مسئول چنین تحویل هایی چیزی نشان نداد ، که باعث تعجب ویلیامسون شد.

خوشبختانه ویلیامسون توپ را به پای نازکی کشید و انتهای آن را تغییر داد. ناو نیوزلندی حتی به قاضی نزدیک شد و از او پرسید که چرا “منع” نامیده نمی شود و سپس با ناراحتی سرش را تکان داد.

یوراج سینگ ، متخاصم سابق هندی نیز از اینکه توپ به او داده نشده بود تعجب کرد و او نیز به انتقاد از اشتباه ناخوشایند پیوست.

جوراج نوشت: “راستش را بخواهید ، باورم نمی شود به من توپ داده شود! چقدر جدی !!! #RCBvsSRH # IPL2020.”

بالا رفته

جیمی نیشا واگن نیوزلند نیز کمتر از این تصمیم تعجب نکرد و تعجب کرد که تصمیم این دو داور بر چه اساسی استوار است. “اکنون هیچ توپی سر خود را بالا نمی آورد؟ طاقچه در توییتر.

این تصمیم تاثیری بر بازی نداشت ، زیرا SRH با بیش از پنج شوت یک پیروزی راحت را ثبت کرد.

SRH با پیروزی به مقام چهارم جدول امتیاز IPL 2020 صعود کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]