Rajasthan Royals یک ویدیوی خنده دار به اشتراک گذاشت که سرسخت ترین حریف راجر فدرر را در دادگاه نشان می دهد

جاس باتلر که تی شرت و شلوارک کوتاه به تن داشت ، هنگام بازی در ضربات مختلف ، به نظر می رسید.© توییتر


سرانجام سخت ترین حریف راجر فدرر ستاره افسانه ای تنیس در زمین مسابقه سرانجام در فیلم خنده دار حق رایج Rajasthan Royals لیگ برتر هند (IPL) به نمایش درآمد. رسیدگی رسمی به این حق امتیاز در توییتر چالش سختی را که جاس باتلر کریکت انگلیس در یک ویدیوی سرگرم کننده برای فدرر مطرح کرده است برجسته کرده است. باتلر ، تی شرت و شلوارک کوتاه ، به نظر می رسید که با سوییسی افسانه ای تیرهای مختلفی بازی می کند. عنوان ویدئو می گوید: “وقتی راجر فدرر با سخت ترین حریف در زمین دیدار کرد. #HallaBol |josbuttler |rogerfederer.”

بوق تجاری

این ویدئو با اجرای یک سرویس عالی توسط باتلر که توسط فدرر در پاسخ با واکنش شدید ویرایش شد ، آغاز شد. مسابقه بعدی یک رالی بین دو ورزشکار برجسته از ورزش های مختلف بود ، اگرچه با برخی از مونتاژهای ماهرانه تیم IPL باتلر. هنگامی که باتلر با لبخند بر لبانش تصادف کرد ، ظاهراً با کار کوتاه خود هنگام بازی تنیس چشمگیر بود ، این فیلم با یادداشتی طنزآمیز به پایان رسید.

باتلر اخیراً در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) در عمل دیده شد. کریکت انگلیس نماینده IPA 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) مستقر در راجستان بود. باتلر از 13 مسابقه 328 دوش را در 32.80 با ضرب مشت 144.49 برگرداند.

بالا رفته

RR نتوانست به پلی آف صعود کند و با شکست نامطلوب مقابل شوالیه شوالیه کلکته (KKR) مسابقات را از دست داد.

باتلر از زمان اولین بازی بین المللی خود در سال 2011 در T20I مقابل هند در منچستر ، 47 تست برای انگلیس ، 145 روز یک روز بین المللی و 71 بیست تیم بین المللی انگلیس انجام داده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله