Rajasthan Royals پس از شکست پدر در نبرد سرطان ، خانواده بن استوکس را صدا می کند

بن استوکس با گلزنی یک قرن برای سلطنتی راجستان در IPL 2020 به پدرش ادای احترام کرد.© BCCI / IPL


لیگ برتر هند (IPL) Rajasthan Royals روز سه شنبه در سوگ پدر پدر انگلیس ، یونیورسال بن استوکس ، گد استوکس ، که پس از یک سال مبارزه با سرطان مغز در 65 سالگی درگذشت ، عزادار شد. استوکس در تیم Rajasthan Royals بازی می کند. بخشی جدایی ناپذیر از حق امتیاز IPL. راجستان رویالز در توییتر خود نوشت: “RIP Ged Stokes. یکی از بزرگترین شخصیت های خانواده کریکت ویژه ما. ما با شما هستیم ، بن. قدرت برای شما و خانواده شما.” Wasim Jaffer که قبلاً در هندوستان افتتاح کرده بود ، به مرگ یک بازیکن سابق راگبی نیز اطمینان داد.

بوق تجاری

جفر در توییتی نوشت: “قوی باشید @ benstokes38 ، خانواده کریکت با شما هستند.”

خبر مرگ گد توسط باشگاه راگبی سابق وی ، وارینگتون ، جایی که وی در سالهای 1982-83 بازی می کرد ، قبل از مربیگری در همان باشگاه در سال 2003 اعلام شد ، زمانی که خانواده ، از جمله استوکس 12 ساله ، از نیوزیلند به کامبریا مهاجرت کرد.

بالا رفته

این باشگاه گفت: “با اندوه فراوان ما می فهمیم كه گد استوكس بازیکن و مربی سابق ما درگذشت. گد در بافت غنی تاریخ شهر نقش بسته است و دلتنگ او خواهد شد.”

در این پیام افزود: “ما با دب ، بن و جیمز در فکر هستیم. گد هنوز هم دوستان بسیار زیادی در اینجا در کامبریای غربی دارد و ما همچنین افکار خود را به سمت آنها هدایت می کنیم. RIP Marra”.

مباحث ذکر شده در این مقاله