Rahul Tewatiya نسبت به پیام Royals Rajasthan واکنش خوبی نشان داد و خود را با فیل جونز از منچستر یونایتد مقایسه کرد

Rahul Tewatiya 255 ران زد و 10 ویکت برای تیم Rajasthan Royals در IPL 2020 دریافت کرد.© IPL / توییتر


Rahul Tewatiya واکنش خنده داری به آلبوم عکس با تصاویر خود توسط Rajasthan Royals ارسال کرد و گفت: حق امتیاز لیگ برتر هند او را با فیل جونز ، مدافع منچستر یونایتد مقایسه می کند. تواتی دستگیر شد ، مشغول بازی های رفت و برگشت ، عکس معکوس و ضربات اسکوپ بود ، حتی وقتی صورت او به عبارتی تحریف می شد که با یکی از عبارات بسیاری که جونز در این زمینه صادر می کرد ، مطابقت داشت. Tevatia در پاسخ به توییت RR نوشت: “تو مرا از Phil Rones ساخته RR.” Tewatia یکی از نکات مثبت RR در مبارزات انتخاباتی IPL 2020 بود ، که در نتیجه آنها در انتهای جدول قرار گرفتند.

بوق تجاری

واگن استیشن 255 دویدن به ثمر رساند ، از جمله 53 برد از 31 مسابقه در برابر Kings XI پنجاب که در شش شاخه گلدان Sheldon Cotrel و 10 ویکت با چرخش پا از 14 مسابقه برخورد کرد.

تواتیا با اعتصاب 139.34 و میانگین 42.50 به پایان رسید.

علی رغم کمک Tewatia ، RR با ناراحتی فصل را به پایان رساند. آنها از 14 مسابقه فقط شش برد داشتند و همچنین کمترین مسافت پیموده شده را در بین تیمها داشتند – -0.569.

بالا رفته

RR با هدایت استیو اسمیت بازیکنان بزرگی مانند جاس باتلر ، بن استوکس و جفرا آرچر داشت ، اما نام های بزرگ نمی توانستند به طور مداوم کلیک کنند زیرا راجستان سایر تیم ها را در نیمه دوم مسابقات تعقیب می کرد.

IPL 2020 از 19 سپتامبر تا 10 نوامبر سال جاری در امارات متحده عربی برگزار شد و سرخپوستان بمبئی که در سال 2019 و همچنین 2017 ، 2015 و 2013 این تورنمنت را از آن خود کردند ، دوباره قهرمان شدند و در فینال پایتخت دهلی را شکست دادند.

مباحث ذکر شده در این مقاله