Prithvi Shaw در حال آماده شدن برای یک تست در استرالیا است ، و ویرات کولی در حال تماشای پایان دیگر است. تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند: پریتوی شاو در حال آماده سازی برای شرکت در تست ها در استرالیا است ، در حالی که ویرات کولی به انتهای دیگر آن نگاه می کند.  تماشا کردن

Prithvi Shaw و Virat Koli احتمالاً در اولین تست در آدلاید با هم بازی می کنند.© Prithvi Shaw / توییتر


Prithvi Shaw در یک جلسه آزاد با کاپیتان Wirath Koli ، که در پایان مهاجم به او شرکت داد ، در حال آماده شدن برای یک سری آزمایشات آینده علیه استرالیا در هند بود. این نمایش که فقط برای مسابقات آزمایشی در ترکیب تیم انتخاب شده بود ، حتی وقتی کولی از انتهای آن تماشا می کرد با راویندرا جادا ، محمد شامی ، محمد سراج و کولدیپ یاداو روبرو شد. شاو در اینستاگرام نوشت: “تقریباً در مدت یک سال به استرالیا برگردم ، وقت آن است که کار و فعالیت بیشتری انجام دهم.”

بوق تجاری

شاو که پس از آسیب دیدگی مچ پا در آستانه اولین آزمایش ، مجبور شد از آخرین تور آزمایشی به استرالیا به خانه خود برگردد ، یک فرصت دیگر برای انجام اولین سری آزمایشات خود در استرالیا دارد.

شاو 21 ساله در اکتبر 2018 در تست ها به میدان رفت و به جوانترین ضرب و شتم هندی تبدیل شد که اولین بازی خود را در طول یک قرن انجام داده است.

خفاش راست دست چهار آزمایش و سه آزمایش ODI برای هند انجام داده و 335 تست آزمایشی را با 55.83 با یک قرن و دو نیم قرن بدست آورده است.

این نمایش در میان یک فصل ناامید کننده از لیگ برتر هند (IPL) در دهلی پایتخت وارد تور می شود. او مسابقات را با 228 دویدن از 13 بازی در ساعت 17.53 با دو پنجاه مسابقه به پایان برد.

بالا رفته

تیم هندی در سیدنی مستقر است ، جایی که آنها پس از ترک دبی در 12 نوامبر به آنجا رسیدند. این تور با یک سری مسابقات بین المللی یک روزه از سه مسابقه آغاز می شود – اولین ODI در زمین کریکت سیدنی در تاریخ 27 نوامبر برگزار می شود.

هند با 4 روز محاکمه علیه استرالیا برگزار می شود که با یک روز محاکمه در آدلاید در 17 دسامبر آغاز می شود.
سه آزمون دیگر در ملبورن (26 تا 30 دسامبر) ، سیدنی (7 تا 11 ژانویه) و بریزبن (15 تا 19 ژانویه) انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله