Parupali Kashyap ، H.S. همراه با دو تست مثبت دیگر برای COVID-19 شسته شده است: گزارش

Parupali Kashyap ، H.S.  همراه با دو تست مثبت دیگر برای COVID-19 شسته شده است: گزارش

Parupali Kasyap از نظر ویروس کرونا مثبت آزمایش شد.© توییتر


چهار نفر از برترین بازیکنان بدمینتون هند ، از جمله پاروپالی کشیاپ ، دارنده مدال طلای CWG ، H.S Pranna و RMV Gurusaydut ، آزمایش مثبتی برای COVID-19 دادند ، اما همه آنها “بدون علامت” هستند. جری چوپرا ، متخصص پرانا ، چهارمین بازیکنی است که در این آزمون موفق می شود. در حال حاضر ، همه بازیکنان در انزوای خود قرار دارند. “چند روز پیش ، بازیکنان پس از اینکه یکی از آنها علائم بسیار خفیفی را نشان داد ، به عنوان احتیاط تست RT-PCR را انجام دادند.” کاسیاپ ، گورو ، پرانا و پراناو آزمایش مثبت داشتند ، اما آزمایش ساینا منفی بود. “یک منبع در آکادمی Gopichanda PTI خواست نامش فاش نشود.

بوق تجاری

روز دوشنبه بازیکنان دوباره مورد آزمایش قرار می گیرند.

این منبع گفت: “مواردی وجود داشته است که بارها نتیجه اولین آزمایش به طور نادرست مثبت بوده است ، بنابراین پزشکان به بازیکنان توصیه کرده اند که چند روز صبر کنند و نظارت کنند و روز دوم آزمایش دوم را انجام دهند.”

در حالی که گورو به دلیل عروسی استراحت کرد ، بازیکنان دیگر در آکادمی Pulela Hopichand آموزش دیدند.

با این حال ، از آنجا که بازیکنان در عروسی Gurusaydutta ، که در 25 نوامبر در حیدرآباد گره خورد ، حضور داشتند ، دانشجویان آکادمی Gopichanda نیز آزمون را قبول کردند.

بالا رفته

پیش از این ، ماه گذشته لاكشیا سن به همراه Ajay Jayaram و Subhankar Day از مسابقات SaarLorLux Open حذف شدند پس از آنكه پدر و مربی وی DK Sen پس از ورود به آلمان برای مسابقات ، آزمایش مثبت ویروس انجام دادند.

بازیکن دونفره Satviksairai Rankiredi نیز در ماه اوت آزمایش ویروس مثبت داشت اما به تمرین بازگشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله