ODI سوم: سوروف گانگولی می گوید: هاردیک پاندیا و راویندرا جدیا می توانند در بلند مدت “دارایی عظیمی” برای هند شوند.

هند و استرالیا: هاردیک پاندیا ، راویندرا جید ممکن است باشد

هند در برابر استرالیا: هاردیک پاندا و راویندرا جادئا پس از نوبت هند به غرفه بازگشتند.© خبرگزاری فرانسه


ویرات کولی پس از شکست در ODI اول و دوم ، هند را در سومین مسابقه از سری سه بازی مقابل استرالیا به پیروزی رساند. هاردیک پاندیا و راویندرا جادئا اعتصابات مهم و بدون شکست انجام دادند و این مورد توسط سورو گانگولی رئیس BCCI بی توجه نبود. کاپیتان افسانه ای سابق هند در توییتر به تمجید از این دو پرداخت. وی نوشت: “یک پیروزی خوب برای هند علی رغم ضررهای پی در پی … امیدوارم این وضعیت یک تور طولانی را تغییر دهد. جید و پاندیا در طولانی مدت می توانند به سرمایه بزرگی برای این تیم تبدیل شوند .. در موقعیت های چالش برانگیز بازی کنند” .

بوق تجاری

پاندا و جید 150 بار موفق به کسب مشارکت شکست ناپذیری شده اند زیرا بازدید کنندگان هدف 303 گل میزبان را تعیین کرده اند. پاندا از 76 زایمان 92 نمره را به ثمر رساند و هفت چهار و شش تحمل کرد. در همین حال ، جید کهنه کار 66 مورد از 50 تولد را ثبت کرده و همچنین پنج چهار دست و سه دستگاه شش اسب را بسته بندی کرده است. حتی کاپیتان کولی 63 بار در مجموع 78 مورد زایمان را به هند اضافه کرد.

علی رغم گذشت نیم قرن از آرون فینچ (75) و گلن ماکسول (59) ، استرالیا توانست فقط 289 عکس را برای 49.3 عکس جمع کند. لازم به ذکر است که فینچ ویکت را به غیر از جید از دست داد.

بالا رفته

این مسابقه همچنین با عملکرد عالی T Natarajan ، که از 10 شوت دو اخراج انجام داد ، عملکرد بسیار خوبی داشت.

کت و شلوار کول دو ODI اول را بسیار از دست داد. سپس آنها از 4 ژانویه در سری سه مسابقه T20I به مصاف استرالیا می روند. به دنبال آن یک سری تست چهار مسابقه ای دنبال می شود. اولین مسابقه آزمایشی از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله