ODI سوم: راویندرا جید در مورد مشارکت “قاطع” با هاردیک پاندیا صحبت می کند


Ravindra Jadea جهانی هند روز چهارشنبه با پیروزی 13 برابری در برابر استرالیا در سومین و آخرین مسابقه بین المللی یک روزه ، گفت که همکاری بین او و هاردیک پاندیا با توجه به متن مسابقه بسیار مهم است. در حالی که هند با این پیروزی حساب خود را در سوپرلیگ ODI باز کرد ، استرالیا سری 2-1 را پشت سر گذاشت. اکنون هر دو طرف در سری سه مسابقه T20I که از روز جمعه آغاز می شود به مصاف هم می روند. Jadea با 66 دوش یک ناکامی شکست ناپذیر بازی کرد و با 150 پاندیا با Pandya مشارکت کرد تا امتیاز هند را به 302/5 برساند.

بوق تجاری

“این طرح ساده بود ، من و هاردیك مدام در مورد چگونگی ایجاد مشاركت صحبت می كردیم. هر دوی ما می دانستیم كه پس از ما هیچ خفاش خط مقدم باقی نمانده است. ما می دانستیم كه ویكت را از دست نخواهیم داد و هر دو می خواهیم تا آخر بازی كنیم. این بسیار مهم بود كه ما تیم را به چهره های قابل احترامی رساندیم. “گفت Jadea Yuzvendri Chahalu در قسمت” Chahal TV “.

جید همچنین موفق شد گل سرنوشت ساز آرون فینچ را به ثمر برساند و او 10 بار با رقم 1-62 در سهمیه خود قرار گرفت.

جید در مورد بولینگ خود گفت: “من در مورد بولینگ از تنه به کنده فکر می کردم. پیشنهادات کمی وجود داشت ، بنابراین سعی کردم از آن استفاده کنم.”

خوش شانس در کنار هند بود زیرا کوهلی برای اولین بار به تساوی رسید و تصمیم به شکست گرفت. در حالی که دستورات عالی نتوانستند یکپارچه عمل کنند ، نظم میانی به چالش کشیده شد و پاندا و جید در مسابقات 92 و 66 به ترتیب پیروز شدند تا هند را در 302/5 هدایت کنند. کهلی در 63 دوش ناک بازی کرد.

علاوه بر این ، Shardul Thakura ، T. Natarajan و Kuldip Yadav نیز بولینگ را در سومین ODI جوان کردند ، زیرا سرانجام در فواصل منظم می توانست ویکت را بدست آورد.

بالا رفته

برای اولین بار در شش ODI گذشته “مردان با رنگ آبی” نیز موفق شدند ویکت را به عنوان قدرت پوشش دهند. آرون فینچ با 75 دوی بازی ناک کرد و گلن ماکسول و اشتون هاگر برای بیرون انداختن استرالیا از خط تلاش کردند. اما در پایان کهلی و پسران موفق به ثبت 13 پیروزی شدند.

تاکور سه ویکت را قلقلک داد و ناتاراجان و بومرا هرکدام دو ویکت گرفتند.

مباحث ذکر شده در این مقاله