ODI دوم: Mois Enriquez اخراج Virat Kohli Watch را تصویب کرد

هند و استرالیا: Mois Enriquez Wira Koli را در دومین دوره ODI شکست داد.  تماشا کردن

هند علیه استرالیا: Mois Enriquez برای برکناری ویرا کولی به اسارت درآمد.© توییتر


موسی انریکز بازگشت به هواداران کریکت بین المللی را اعلام کرد و روز یکشنبه آرواره خود را برای اخراج Wira Koli کاپیتان هند هند در دومین ODI در زمین کریکت در سیدنی انداخت. هنری آخرین بار در یک مسابقه بین المللی کرکت برای استرالیا در 10 اکتبر 2017 در گواهاتی بازی کرد. این T20I در برابر هند بود. قلم دیجیتالی رسمی کریکت استرالیا (CA) ویدئویی از این صید را در توییتر خود منتشر کرد و آن را صدا زد ، “این یک جیغ است! خوش آمدید ، Moises Henriques! #AUSvIND.”

بوق تجاری

این ویدئو است:

در طی پنجمین زایمان سی و چهارم ، کوهل تحویل جاش هازلوود را به سمت خرید جلب کرد ، جایی که هنریکس تلاش فوق العاده ای برای گرفتن او کرد. او به سمت چپ شیرجه رفت و تقریباً به صورت افقی روی زمین ایستاده بود که توپ را گرفت. اخراج یک موفقیت مهم برای میزبان بود ، مهمان مهمان 89 دوش را با 87 گل به ثمر رساند.

کوهل با مشت خود هفت و چهار شش را زد.

هند در حال تعقیب هدف 390 دویدن است و اولین ODI را با برتری عظیم 66 دوش از دست می دهد.

بالا رفته

Anrikes در XI شروع به عنوان جایگزین مارکوس استوینیس قرار گرفت ، که در اولین ODI در SCG دچار بار جانبی شد. انریکز یک واگن است و در همان ابتدای کار نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او بدون شکست ماند و دو بار در هر بار تحویل به ثمر رساند.

در حال حاضر میزبان با مصدومیت در معضل دیگری قرار دارد. دیوید وارنر در اثر ODI دوم به دلیل آسیب دیدگی در سلف لنگ لنگان لنگ رفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله