ODI دوم: KL Rahul می گوید هند “پس از شکست در استرالیا” به اندازه کافی سریع سازگار نشد “


در این روز معاون کاپیتان هند K. L. Rahul با تقویت تا آخرین نکته اظهار داشت که جاسپر بومرا و شرکت تاکنون درسهای سخت سازگاری با شرایط را آموخته اند و تعجب آور نیست که برای ویکت تهیه ویکت سخت است. پیست های استرالیا. بولرهای هندی ، که IPL بسیار خوبی را قبل از فرود در استرالیا انجام دادند ، خون را در دو ODI اول جارو کردند و به میزبانان اجازه دادند با یک رهبر قاطع در سری 2-0 در سری سه ODI فرار کنند.

بوق تجاری

همیشه “بومرا” قابل اعتماد و آتشین آتشین محمد شامی میزبانانی کاملاً معمولی است که به تشخیص خود می کشند.

راهول به مطبوعات گفت: “من موافق نیستم كه شما می گویید آنها در حال جنگ هستند. این شرایط متفاوت است ، قالبی متفاوت. برای ما ، این است كه یاد بگیریم بی كار بنشینیم و فكر كنیم كه چگونه با بازی در چنین دروازه خوبی بهتر عمل كنیم.” بازی های بعد از مسابقه. کنفرانس پس از هند با 51 رانش دومین ODI را از دست داد.

“در کریکت با توپهای سفید بسیار مهم است که ویکت را به طور مرتب بگیرید ، پس فقط شما می توانید سرعت دویدن را حفظ کنید … ما باید مانترا (خود) خود را پیدا کنیم تا ویکت را بدست آوریم ، و گروه باتینگ باید در مورد چگونگی گسترش همکاری برای 30-40 سال فکر کند” ، – او تخمین زد.

راهول گفت بولرهای استرالیایی به دلیل آشنایی با شرایط می توانند این کار را به خوبی انجام دهند.

“ما به اندازه کافی سریع سازگار نبودیم. این یک منحنی یادگیری است که تیم بولینگ می تواند سریعتر سازگار شود.”

رهول در پاسخ به این س ifال که آیا این فقط مرحله بدی برای بومرا است که اوایل امسال حتی در نیوزلند جنگید ، پاسخ داد که عنکبوت به زودی برمی گردد.

“همه ما می دانیم که جاسپر در زمین بسیار آتشین و رقابتی است. او برای این امر معنای زیادی دارد ، ما از ارزش جاسپر می دانیم. زمان آن فرا رسیده است که بازیکن قهرمان برگردد ، ویکت ها را تحویل و تحویل ما دهد.”

“در نیوزیلند و استرالیا ویکت خیلی خوب نیست که بتوان آنرا کتک زد و شما خواهید دید که بولرها ویکت را بدست نمی آورند ، قابل قبول است.”

این تیم در حال حاضر این سریال را از دست داده است ، اما راهول گفت که این تاثیری در روحیه اتاق پانسمان ندارد.

رهول گفت: “حال و هوای اردو هنوز مثبت است. گاهی اوقات ، به عنوان یک تیم ، می توانید بپذیرید که مخالفان کریکت بهتر بازی می کنند. برای آنها این یک محیط خانه است. راستش ما مدتها و طولانی کریکت بازی کردیم.”

وی گفت: “ما بسیاری از كارها را به درستی انجام می دهیم ، فقط باید یاد بگیریم كه چگونه به بهترین وجهی روی چنین دروازه زیبایی دراز بكشیم. نه آنقدر كه بد عمل كردیم ، بلكه باید مهارتها و كارایی را ارتقا دهیم.”

هر دو طرف تعدادی از موارد ثبت شده و چندین مورد شکار ضعیف را از دست دادند. راهول گفت این می تواند به این دلیل باشد که مدت هاست این بازی در مقابل جمعیت پر سر و صدا برگزار می شود.

هواداران برای اولین بار در این مجموعه پس از ممنوعیت كاملاً هشت ماه پیش به دلیل تهدید جهانی COVID-19 به ورزشگاه بازگشتند.

“این اتفاق می افتد. من پشت دروازه باقی می مانم ، اما طبق تجربه خودم می توانم بگویم که اگر شما مدت طولانی در مقابل جمعیت بازی کنید ، برداشتن توپ کمی دشوار است ، و همچنین باد هم بود.”

دیوید وارنر بازکن استرالیایی در جریان بازی روز یکشنبه آسیب دید و راهول آرزو می کرد کاش در بقیه تور بازی نمی کرد.

بالا رفته

تاکنون ، بازکن نیم قرن تحت تأثیر قرار گرفته است.

وی گفت: “خوب است اگر او برای مدت طولانی مصدوم شود. من این را برای هیچ بازیكنی نمی خواهم ، اما او ضرب و شتم اصلی آنها است ، این برای تیم ما خوب خواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله