ODI دوم: ویرات کولی احساس می کند هند در از دست دادن متوالی دوم “از نظر توپ بی تأثیر است”


ویرات کولی ، کاپیتان هند در شکست 51 در شکست ODI دوم ، احساس کرد که برندگان تیمش مقابل استرالیا در میدان کریکت سیدنی روز یکشنبه موثر نبودند. درست مثل اولین ODI ، کاسه های بازدید کننده در برابر استرالیایی ها گران بود: جاسپر بومرا 79 بار در 10 شوت را از دست داد و ویکت را کوبید. محمد شامی در 9 شوت 73 اجرا را پذیرفت و اخراج را گرفت. در همین حال ، هاردیک پاندیا به خوبی به بولینگ بازگشت و برای چهار شوت یک گل ثبت کرد و 24 دوش دریافت کرد. کوهلی بعد از مسابقه گفت: “ما در توپ بی نتیجه بودیم و به مناطق برخورد نکردیم.”

بوق تجاری

میزبان 390 دوش گل زد ، استیو اسمیت یک قرن با شکوه به ثمر رساند (104 دوش با 64 گل). در همین حال ، دیوید وارنر (83) ، آرون فینچ (60) ، مانوس لابوشان (70) و گلن ماکسول (63) نیز نیم قرن را اسیر کردند.

وی به شوخی گفت: “آنها یک ترکیب قوی دارند ، آنها شرایط و زوایا را به خوبی می دانند. تعقیب و گریز زیاد بود و یک یا دو ویکت RRR را بالا برد ، بنابراین ما مجبور شدیم مرتباً به آن ضربه بزنیم. آنها آنچه را که در این زمینه ایجاد کردند به خطر انداختند ، تفاوت آنها چیست.”

همچنین ، کوهلی در توضیح تصمیم خود برای استفاده از پاندجو به عنوان دیگ ، گفت که میهمان همه جانبه احساس خوبی دارد. کوهلی گفت که او قصد ندارد چهار بار از پاندیا استفاده کند ، اما مرد کریکت “بومی های بمبئی” (میشیگان) احساس خوبی داشت ، بنابراین او تولد جدیدی را پذیرفت. کوهلی گفت: “من فکر می کنم او (Pandya) کمی برنامه بولینگ در این زمینه ارائه داد ، بسیاری از آنها دیگهای خردکن را شکستند.

حتی کاپیتان مخالف فینچ گفت: “همانطور که ویرات گفت ، ما احتمالاً برنامه ای برای بولینگ هاردیک داریم ، ضربه زدن با سرعت تحویل بسیار سخت است.”

این اولین باری بود که پاندیا پس از بازگشت از مصدومیت در هندوستان پاتوق می کرد. ویکت اسمیت را گرفت.

هند توانست از هر 50 مورد 338 مورد را جمع آوری کند و نتوانست به موفقیت زیادی دست یابد. کوهلی گفت که اگر K. L. Rahul یا Shreas Ayer بتوانند به رای دادن ادامه دهند ، آنها می توانند هنگامی که Panda در این قتل برای کمک به آنها کمک می کند ، به هدف برسند.

کهلی 89 دوش را با 87 گل به ثمر رساند.

بالا رفته

روز جمعه ، میهمانان اولین ODI را با 66 دویدن در همان مکان از دست دادند. میزبان در سری سه مسابقه ODI 2-0 پیش است و کوهلی امیدوار است که در سوم دسامبر از سفید پوش شدن در سومین ODI جلوگیری کند.

علاوه بر ODI ، هر دو طرف در سه سری تست T20I و چهار مسابقه با هم روبرو هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله