ODI دوم: مانوس لابوشان نشان می دهد که استرالیا در آزمایشات مقابل هند برتری کمی دارد


ستاره در حال ظهور استرالیا ، مارنوس لابوشان معتقد است که تیم میزبان در صورت پشت سر گذاشتن یک سری آزمایشات مقابل هند ، یک برتری ناچیز به دست می آورد ، زیرا بیشتر بازیکنان برتر این تیم پس از بازی قابل توجهی از کریکت درجه یک ، وارد زمین می شوند. لابوشچان ، که در دومین مسابقه ODI که استرالیا در 51 مسابقه موفق به کسب 70 گل از 61 گل شد ، در سه مسابقه شفیلد سپر دویست گل به ثمر رساند. وی در هنگام تعامل با رسانه های مجازی به درخواست PTI پاسخ داد: “قطعاً کمک می کند چند بازی زیر کمربند خود داشته باشید تا فقط سرعت و زمان بازی را از T20 به کریکت یک روزه تا چهار روزه برسانید.”

بوق تجاری

بازیکنان هندی که در IPL و اکنون در ODI بازی می کردند آخرین بار در نیوزیلند کریکت توپ قرمز بازی کردند و فقط دو بازی سه روزه برای استفاده از قدرت خواهند داشت.

“اما بسیاری از این بازیکنان (هندی) که در مورد آنها صحبت می کنیم ، آنها مدتهاست که این کار را انجام می دهند ، آنها جدید نیستند که تغییر شکل دهند. من تعجب می کنم اگر آنها خیلی سریع بازنگردند.

“من می گویم که این یک مزیت کوچک است. چهار نفر از شش نفر ما کریکت Shield بازی کردند و ریتمی شبیه به گروه بتینگ داشتند.”

از آنجا که دیوید وارنر آخرین ODI و همچنین T20 Internationals آینده را رد کرده است ، اگر از او بخواهیم در مورد آن آزمایش کند ، لبوشچان بد نخواهد بود. لوبوشچان گفت: “البته ، اگر از من بخواهند كه به طور كامل مناقشه را باز كنم. خوشحال می شوم كه از این فرصت استفاده كنم. منتظر خواهیم ماند و خواهیم دید كه تیم ما بازی بعدی را چگونه انجام می دهد و تعادل طرفین را می بینیم ، اما بله ، من دوست دارم این كار را انجام دهم.”

وی گفت: “نقش من در 4 پوند این است كه فقط اوضاع بازی را بخوانم و متناسب با نقش خودم باشم.”

لابوشان در پاسخ به این س howال که چطور وارنر از لحاظ عاطفی با آسیب دیدگی کمر که در طی ODI دوم اتفاق افتاده است دست و پنجه نرم می کند ، اصرار دارد که حال او خوب است.

“او شخصیت قدرتمندی است و برمی گردد. همچنین نبود او فرصتی برای شخص دیگری است.”

لابوشان گفت که فرم استیو اسمیت چیزی است که به وضوح به استرالیا در سری Test کمک خواهد کرد.

“کریکت یک بازی اعتماد به نفس عظیم است ، و گرچه فرمت متفاوتی است ، اما هنگامی که دویدن ها را به طور مداوم ارزیابی می کنید و نحوه جنگیدن استیو و دیوی ، هنوز اعتماد به نفس زیادی به شما می دهد ، شک ندارم که آنها قادر به تحمل آن هستند در تابستان آزمون.

“اما اکنون ما باید بازی های بیشتری قبل از آن انجام دهیم ، فقط باید اطمینان حاصل کنیم که این سری یک روزه را به خوبی به پایان رسانده ایم ، و سپس بلافاصله در T20 ، جایی که ما خیلی خوب شروع کردیم.”

صد ODI دوم اسمیت یکی از بهترین موارد از نظر Labushany است ، و او فرم خود را وحشتناک خواند.

این جوان 26 ساله گفت: “این یکی از بهترین مواردی بود که من در یک کریکت یک روزه نه تنها از استیو بلکه از هر کس دیده ام.”

“من فکر می کنم نحوه ضربه او دیروز عالی بود. تقریباً احساس می شد که او فرصتی نمی دهد ، موقعیتی را استفاده نمی کند اما از 62 گل صد گل دریافت می کند.

“وقتی کسی این کار را می کند ، به نوعی ترسناک است.”

بلند شده

درمورد ابتکارات خودش ، او از همکاری با اسمیت خوشحال بود. “خیلی خوب بود که با او شریک شوم ، 136 ساله ، فقط خوب بود که مرتباً او را کتک بزنیم و وقتی در کنار هم بودیم در وسط خیلی شلوغ بودیم. سپس استیو واقعاً بازی را تحویل گرفت و به این ترتیب 390 شدیم.

“این دو امتیاز بسیار بزرگ برای دو بازی گذشته است ، بدیهی است که به لطف استیو.”

مباحث ذکر شده در این مقاله