ODI دوم: دیوید وارنر به دلیل آسیب دیدگی در کشاله ران لنگ است


دیوید وارنر در جریان دومین ODI مقابل هند ، در زمین کریکت سیدنی لنگ لنگان بیرون رفت. وارنر با دفاع از 389 امتیاز برای چهار ، در مرحله چهارم پس از از دست دادن موقعیت برای نجات هر یک از بازدیدکنندگانی که چاقوی شیخ داون را باز کردند ، در میدان چهارم زمین را ترک کرد. طبق بیانیه رسمی کریکت استرالیا (کالیفرنیا) ، جوان 34 ساله پس از آسیب دیدگی اوردکتور برای اسکن کشاله ران فرستاده شد. دسته رسمی محتوای دیجیتال CA ویدیویی از این حادثه را در توییتر منتشر کرد. این ویدئو است:

بوق تجاری

تصاویر وارنر نشان می دهد که وی در حالی که روی زمین دراز کشیده است اخم کرده و همچنین با ناراحتی کشاله ران خود را نگه داشته است. پس از ورود فیزیوتراپیست تیم ، زوجین بلافاصله عازم غرفه شدند ، در حالی که وارنر به شدت احساس درد کرد.

یک مصدومیت جدی می تواند ضربه بزرگی به میزبانان باشد که در اولین ODI در وضعیت خوبی بودند و وارنر نیم قرن گلزنی کرد. این مصدومیت همچنین پس از آن رخ می دهد که مارکوس استوئینیس روز جمعه در جریان اولین پیروزی ODI در تیم دریافت کننده حضور داشت. اگرچه او هنوز از تیم محدود کادرفنی حذف نشده است.

در طی اولین ظهور دومین ODI فعلی ، وارنر 83 حمل را از 77 تحویل با نرخ اعتصاب 107.79 انجام داد. او هفت چهار و شش شش ثبت کرد. فارغ التحصیل شرایاس آیر شد.

بالا رفته

جدای از وارنر ، استیو اسمیت یک بار دیگر طلسم تیم خود شد و در 104 دوش با 64 گل یک ضربه حباب زد. حتی آرون فینچ (60) ، مانوس لابوشان (70) و گلن ماکسول (63) نیم قرن را برای میزبانان اسیر کرده اند.

بخش بولینگ در هند دوباره ناهموار بود: جاسپر بومرا ویکت را گرفت اما 79 بار از 10 شوت را نیز از دست داد. در همین حال ، محمد شامی و هاردیک پاندیا نیز اخراج را ثبت کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله