ODI دوم: استیو اسمیت در حال تغییر تغییر روی روش ضربه زدن برای شکل حباب ها است

هند در مقابل استرالیا: استیو اسمیت در طی ODI دوم به شش برخورد می کند.© خبرگزاری فرانسه


استیو اسمیت ، متخاصم استرالیایی ، پس از قرن ها کشته شدن در برابر هند ، گفت که تغییر رویکرد واد به او بهترین نتایج را در سری فعلی می دهد. اکنون اسمیت به جای ضربه محکم توپ “با تصفیه بیشتر” می زند. او 104 قدم شکست ، 64 گل به ثمر رساند و به عنوان بازیکن مسابقه اهدا شد. پس از اینکه دیوید وارنر 83 ساله و آرون فینچ 60 ساله یک شروع سریع را به دست آوردند ، استرالیا در 50 شوت خود یک ماموت را در مجموع 379/4 قرار داد.

بوق تجاری

میزبان در 51 مسابقه برنده بازی شد و در یک سری سه مسابقه ای با نتیجه 2 بر 0 به برتری بی نظیری دست یافت.

“من از گل اول احساس خوبی داشتم. این بنیاد عالی دیگری بود که توسط فینچ و دیوی ایجاد شد. این فقط خلاصه ای از شرایط و آنچه پیش روی شماست. در مقابل هند شما باید نمره عالی بگیرید. خوشبختانه این اتفاق افتاد. من می جنگم. اسمیت در پایان بازی گفت: “اکنون مهارت بیشتری دارد و کارساز است. چند هفته پیش سعی کردم توپ را بچرخانم. این (رکوردها) من را آزار نمی دهد ، خوب است که چند بار برای تیم گل بزنم. پسران نیز در این زمینه عالی بودند.”

هند از آغاز تعقیب و گریز از هشت گل عقب بود و فقط ویرات کولی (89) و ک.ل. راهول (76) می توانست افتخار را با خفاشی در دست نجات دهد. در پایان ، استرالیا در 51 دویدن به راحتی پیروز شد.

پیش از این ، استیو اسمیت و دیوید وارنر به ترتیب 104 و 83 شوت بازی کردند ، در حالی که استرالیا برابر هند 389/4 مساوی کرد. با انتخاب بیت اول ، استرالیا هنگامی که وارنر و آرون فینچ بولینگ های هندی را در سراسر پارک کشتند ، دوباره پرواز کرد. هر دو مهاجم از 50 دوش عبور کردند و این دو برای سومین بار متوالی در کریکت ODI با بیش از 100 دوش شراکت کردند.

بالا رفته

در هشت شلیک گذشته ، لابوشان و ماکسول 93 بار دیگر به کل استرالیا افزوده اند و در نتیجه این تیم بیش از 380 دوش داشته است. لابوشچان پس از زدن 70 دوی ضربه ، اخراج شد و ماکسول 63 پیروز نشد.

آخرین و سومین سری ODI چهارشنبه 2 دسامبر در مانوکا اوال ، کانبرا برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله