ODI دوم: استیو اسمیت استرالیا را به پیروزی خیره کننده این سری برابر هند رساند


استرالیا به لطف یک ضرب و شتم حیرت انگیز دیگر که باعث شد سه مسابقه در بازی ذخیره شود ، در 51 مسابقه هند را در دومین مسابقه ODI در زمین کریکت در سیدنی شکست داد. استرالیا پس از پیروزی 66 مایل مقابل هند در اولین مسابقه و به ثمر رساندن 374 ، ایتالیایی بزرگ دیگری را به نمایش گذاشت که برای میهمانان بسیار بزرگ بود. اسمیت 104 گل از 64 گل را به ثمر رساند – این قرن دوم او است که در یک سری قرار دارد – در حالی که سایر بتمن های دیگر در پنج تیم برتر استرالیا پنجاه گل زدند تا به تیم 389/4 میزبان کمک کنند. به نوبه خود ، ویرات کولی 89 گل خوب به دست آورد که هند موفق شد بدون رسیدن به گل به عدد 338/9 برسد ، چون استرالیا با برتری بدون شکست با نتیجه 2 بر صفر از این سری خارج شد.

بوق تجاری

پس از پیروزی در تساوی و انتخاب خفاش ، آرون فینچ و دیوید وارنر بازیکنان استرالیایی شروع خوب دیگری را مقابل میهمانان آغاز کردند و قبل از افتادن فنچ به محمد شامی ، 142 گل اول را به ثمر رساندند.

وارنر ، به لطف ضربه مستقیم درخشان Shrayas Ayer ، با یک ماشین خوش ساخت 83 خیلی زود دور شد.

اسمیت ، که در آخرین مسابقه 66 توپ از 105 را درخشش داد ، همراه با مانوس لابوشان کنترل را از آنجا به دست گرفت.

آنها در حالی که اسمیت به ODI قرن یازدهم خود می پیوست ، یک غرفه با اجرای 136 را راه اندازی کردند. اسمیت با 104 ضرب و شتم خود 14 ضربه چهار و شش زد

کاپیتان هند ویرات کولی هاردیکو پاندو که بعد از جراحی کمر بازی بولینگ نکرد ، توپ را به چهار کاور داد و توانست اسمیت خطرناک را منحرف کند.

اما استرالیا به جمع آوری رنجها ادامه داد ، گلن ماکسول آمد و از 29 رسید 63 مورد را ربود.

در تعقیب و گریز هند به خوبی شروع شد: رقبای Shihar Dawan و Mayank Agarwal 58 دوش را قبل از اعزام هر دو به ترتیب به Josh Hazelwood و Pat Cummins برگزار کردند.

سپس کهلی و شرایاس آیر 97 مکان را به دست آوردند تا اینکه مویس انریکز دقایق بعدی را 38 برساند.

سپس کولین با K. L. Rahul پیوست و آنها 72 گل برای چهارمین گل اجرا کردند تا اینکه کاپیتان هند با ضربه ای که به 11 قرن می رسید بازیکن میدانی را در خط میانی پیدا کند.

کولی به هفت حد و دو شش رسید و 89 دوش زد ، در نتیجه به 22000 دوش در کریکت بین المللی رسید.

راهول سعی کرد هند را در کنار هاردیک پاندیا در بازی نگه دارد ، اما با افزایش خطر ، رحول روی زامبا افتاد و سعی داشت شوت های بزرگ را بزند.

این دروازه بان-دروازه بان 76 گل از 66 تولد ، چهار محدودیت و پنج موقعیت عالی را به ثمر رساند.

پت کامینز سپس راویندرا جید و هاردیک پاندجو را در آخرین بازی خود از زایمان های پی در پی اخراج کرد و با 3-67 رقم به عنوان بهترین بولر استرالیا در شب به پایان رسید.

محمد شامی سپس به اشتباه گلن ماکسول را برداشت ، که قبل از اینکه زامپا پای یاسپریت بومرا را جلوی دروازه بگیرد ، یک ضربه برگشت ساده گرفت.

بالا رفته

استرالیا و هندوستان پیش از سری سه مسابقه T20I برای سومین ODI به کانبرا سفر می کنند.

هند تور استرالیا را با یک سری تست چهار مسابقه به اتمام می رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله