ODI دوم: آرون فینچ مصدومیت دیوید وارنر را گزارش داد


آرون فینچ ، کاپیتان استرالیایی روز یکشنبه پس از ثبت پیروزی 51 در 2 سری دوم ODI در سه مسابقه مقابل هند ، اظهار داشت که فکر نمی کند دیوید وارنر برای صعود به سومین و آخرین ODI در دسترس باشد. با این پیروزی ، استرالیا در یک سری سه مسابقه با نتیجه 2 بر 0 به برتری بی نظیری دست یافت ، بولرهای هندی بار دیگر مجبور به کار سخت شدند و در نتیجه میزبان در مجموع 389/4 را به ثمر رساند. استیو اسمیت با 104 دوش ناک بازی کرد و دیوید وارنر 83 دوش انجام داد. گلن ماکسول و مانوس لابوشان نیز برای مسابقات استرالیا وارد مسابقات شدند.

بوق تجاری

هند از آغاز تعقیب و گریز از هشت گل عقب بود و فقط ویرات کولی (89) و ک.ل. راهول (76) می توانست افتخار را با خفاشی در دست نجات دهد. در پایان ، استرالیا در 51 دویدن به راحتی پیروز شد.

“هر وقت به 300 برتر می رسید ، خوب. بسیار خوشحالم که آن را با دو پیروزی به پایان رساند. هیچ ایده ای در مورد تناسب اندام وارنر. ما باید آن را از نو تنظیم کنیم ، فکر نمی کنم او (وارنر) در دسترس باشد. نحوه بازی دیوی رو به جلو ، این باورنکردنی بود. سپس اسمیتی دو بازی پشت سر هم انجام داد. انریکز به یک برنامه ساده متمایل شد و سرعت را به طور قابل توجهی تغییر داد. همانطور که ویرات گفت ، ما احتمالاً برنامه ای برای بولینگ هاردیک داشتیم ، تحویل سریع لوازم بسیار دشوار بود. ” بعد از مسابقه

بعداً امروز وارنر برای آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران که در دومین ODI از سری سه مسابقه دریافت کرده ، مورد اسکن قرار می گیرد. وارنر با غواصی برای فرار از همان اوایل تعقیب و گریز در هند ، خود را مجروح کرد. در هدیه چهارم هند ، Shihar Dawan توپ را در وسط قرار داد که در آن وارنر برای جلوگیری از توپ فرو رفت. پس از آن بود که وارنر احساس ناراحتی کرد.

باتسمن چپ دست باید با کمک فیزیکی استرالیایی به بیرون از زمین کمک کند. به گزارش ESPNCricinfo ، سخنگوی کریکت استرالیا تأیید کرد که وارنر امروز بعداً برای اسکن اقدام خواهد کرد.

بلند شده

پیش از این ، استیو اسمیت و دیوید وارنر به ترتیب 104 و 83 شوت بازی کردند ، در حالی که استرالیا برابر هند 389/4 مساوی کرد. با انتخاب اولین خفاش ، استرالیا هنگامی که وارنر و آرون فینچ بولینگ های هندی را در پارک کشتند ، دوباره پرواز کرد. هر دو مهاجم از 50 دوش عبور کردند و این دو برای سومین بار متوالی در کریکت ODI با بیش از 100 دوش شراکت کردند.

در هشت شلیک گذشته ، لابوشان و ماکسول 93 بار دیگر به کل استرالیا اضافه کرده اند و در نتیجه این تیم بیش از 380 دوش داشته است. لابوشچان در 70 دفعه از سمت خود برکنار شد و ماکسول در 63 تولد از 29 تولد بدون شکست ماند.

مباحث ذکر شده در این مقاله