Neha Mahajan در آلبوم Ricky Martin نامزد گرمی: امیدوارم به زودی با هم یک ویدیو بسازیم – موسیقی

اخیراً ، بازیگر گیتاریست ، Neha Mahajan ، هنگامی که آلبومی که با آهنگساز ریکی مارتین همکاری کرد ، نامزد جایزه گرمی شد ، یک سورپرایز بزرگ دریافت کرد! او به ما می گوید همه چیز از زمانی که مدیرش با او تماس گرفت شروع شد.

“من 13 سال است که با پدرم که یک موسیقی دان است بازی می کنم. من چند مورد را بازی می کردم و سپس آن را در اینستاگرام ارسال می کردم. یک روز از مدیر مارتین تماس گرفتم. او گفت: “ما موسیقی شما را شنیدیم ، شما دوست دارید بخشی از آن باشید.” من فکر کردم که این یک شوخی کامل است زیرا من در واقع کنسرت انفرادی انجام ندادم و آلبومی بریدم! “

مورد بعدی که می دانست ، مجبور شد یک ضبط از نحوه نواختن سیتار بفرستد ، و این باعث برش شد.

وی در مورد چگونگی کار با مارتین گفت: “او یک مرد زیبا و باورنکردنی است. من آنقدر چیزها آموخته ام که واقعا باید از درد و لذت موسیقی و تجربه او بگذرد. ​​ما فقط وقتی خبر را ضبط کردیم همه گیری شروع به گسترش کرد. شروع نشد ، اما سایه نزدیک می شد. در آن زمان که ما در حال ضبط بودیم ، ریکی مجبور شد تور خود را شروع کند و در تابستان به هند بیاید. این اتفاق نیفتاد ، ما همه گیری را در نظر نگرفتیم. ”

آلبوم Pausa در گروه “بهترین موسیقی پاپ لاتین” نامزد شد و ماهاجان برای گروه Mi Sangre سیتار را نواخت. او می گوید که در این آلبوم استعدادهایی مانند استینگ و انریکه ایگلسیاس نیز حضور دارند.

ماهاجان علاوه بر موسیقی ، در فیلمهایی به زبان مراتی ، در “بچه های نیمه شب” Deep Mehta که در آن نقش Shabana Azmi جوان را بازی می کرد و در فیلم “Extraction” با بازی کریس همسورث بازی کرده است. “من شش سال است که عمل می کنم و واقعاً آن را دوست دارم. اول از همه ، من کارم را روی بازیگری متمرکز کردم. من فکر می کنم من باید چیزهای زیادی در موسیقی یاد بگیرم. باید خیلی منتظر بمانم تا بگویم من یک نوازنده هستم. من در حال حاضر با دو معلم و یک پدر و مادر در حال تحصیل هستم. آنها موافقت می کنند که من آماده انجام یک کنسرت دو ساعته نیستم. “

وی همچنین به ما می گوید که مارتین و او پس از اعلام نامزدها از طریق تلفن با یکدیگر ارتباط برقرار کردند. “او بسیار دلگرم کننده است ، عاشق سیتار و هند است. پس از نامزدی ها صحبت کردیم و گفتیم که نمی توانیم یکدیگر را ملاقات کنیم ، امیدوارم به زودی یک ویدیو با هم بسازیم. صبح روز بعد نیز یک یادداشت صوتی از او دریافت کردم. من از خواب بیدار شدم و گفتم ، “بیشتر در مورد پیام های صوتی ریکی مارتین!” او می گوید.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر