Neha Kakkar یک داستان عاشقانه با روهانپریت سینگ تعریف می کند: “او نازنین ترین پسری بود که من دیده ام ، جذابیت زیاد بود” – موسیقی

خوانندگان Neha Kakkar و Rohanprit Singh تنها چند روز پس از اینکه رسماً رابطه خود را در اینستاگرام برقرار کردند ، با ازدواج خود ملت را غافلگیر کردند. حالا این زوج روشن کردند که چگونه عشق بین آنها شکوفا شده است. طراح آنیتا دونگره ، که لباس های خود را برای عملکردهای mehendi و sanji طراحی کرد ، داستان گردباد آنها را به اشتراک گذاشت.

روهان پریت گفت که او برای اولین بار با Neha ملاقات کرد تا اولین موزیک ویدیوی Nehu Da Vyah را ضبط کند. “ما به معنای واقعی کلمه برای اولین بار در طول فیلمبرداری آهنگی که با هم انجام می دادیم ملاقات کردیم – من و Nehu Ka Vyah تصور نمی کردیم که او روزی برای این آهنگ بنویسد. این به معنای واقعی کلمه زندگی من را به سمت بهتر تغییر داده است “.

نها اندکی پس از اولین ملاقات خود متوجه شد که روحان پرت “یکی” است. او به دنبال خوش تیپی و رفتار مودبانه او بود. “اولین برداشت من از او این بود که با همه افراد سر صحنه بسیار مهربان بود. و ، مسلماً ، او عزیزترین پسر من بود که تا به حال دیده ام. جذابیت زیاد بود. فکر می کنم واقعاً در همان لحظات اولیه می دانستم که او برای من است. “

برای Rohanpreet این عشق “عشق در نگاه اول” با Let بود. او از طبیعت پایین زمین او تحت تأثیر قرار گرفت ، حتی اگر او یک شخصیت مشهور بزرگ بود. وی گفت: “برای من این عشق در نگاه اول کاملاً عشق بود. او یکی از خاکی ترین افرادی است که تاکنون ملاقات کرده ام. یک روز من جرات پیشنهاد او را پیدا کردم و او گفت بله! شوکار چه رسد به برده. واقعاً ، خدا را شکر ».

جشن عروسی Neha و Rohanpret برای چندین روز در بمبئی ، دهلی و چندیگره پخش شد. مراسم راک آنها دقیقاً یک ماه قبل از انتشار تک آهنگ Nehu Da Vyah در 21 سپتامبر در بمبئی برگزار شد.

همچنین بخوانید | فیروز نادیادوالا در مورد دستگیری همسر شعبانا سعید توسط NCB: “حقیقت کشف خواهد شد”

جشن عروسی در دهلی با مراسم هالدی و مهندی و همچنین شب آفتابگیر در 23 اکتبر آغاز شد. روز بعد آنها در مراسم با شکوه آناند کرج در گوردوارا صبح ازدواج کردند. در عصر آنها طبق آیین های هندو گره زدند.

Neha ، Roanpret و خانواده هایشان سپس برای پذیرایی سخاوتمندانه در 26 اکتبر در آمالتاس به چندیگاره رفتند.

در حال حاضر ، Neha و Rohanpret مشغول لذت بردن از ماه عسل خود در دبی و اقامت در Palazzo Versace هستند. آنها هر دو نگاهی اجمالی به یک تفریح ​​عاشقانه در استوری های اینستاگرام داشتند.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر