Neha Kakkar و Rohanprit Singh آن را با بوسه مهر می کنند ، خواننده عکس های جدیدی از نامزدی را به اشتراک می گذارد – موسیقی

خواننده Neha Kakkar و همسر Rohanprit هنوز هم قرار است پس از ازدواج 24 اکتبر جشن بگیرند. بعد از به اشتراک گذاشتن عکس های عروسی ، نها اکنون عکس هایی از مراسم زنگ خوردن آنها را به اشتراک گذاشت که یکی از آنها بوسه دارد.

Neha پس از به اشتراک گذاشتن عکس ها ، از آنیتا دونگره برای ظاهر تشکر کرد و نوشت: #NehuPreet همیشه از شما سپاسگزار خواهد بود که در بهترین روزها لباس ما را پوشیدید. “در میان انبوه عکس ها ، عکسی از Neha بود که انگشت خود را روی انگشت Roanpret قرار داده بود ، در حالی که روی دیگری بود. نشان داده شد که چگونه آنها بوسه را از هم جدا کردند.

در اوایل روز ، نها تصاویری از عملکرد خود را به اشتراک گذاشت ، جایی که او یک گروه قرمز خون داشت. او از دوتایی طراحی Falguni و Peacock برای ظاهر کلی تشکر کرد. ممکن است یادآوری شود که Neha رنگ های خاصی را برای عملکردهای مختلف خود انتخاب کرده است. این کار با یک ساری زرد خردلی ساده برای مراسم هالدی او آغاز شد. به دنبال آن یک لباس سبز کسل کننده برای عملکرد mehendi او طراحی شد. برای عملکرد آناند کرج ، او یک لهنگا-چولی صورتی و هلو قوی و برای پذیرایی یک رنگ سفید بکر را انتخاب کرد.

همچنین بخوانید: حمله ساما شاه بازیگر Taarak Mehta Ka Oolta Chashma توسط کلاهبرداران ، فیلم های حادثه از دوربین مدار بسته به اشتراک گذاشته شده در اینترنت

در اوایل ماه اکتبر ، حدس و گمان های زیادی در مورد آمادگی خواننده برای ازدواج با Roanpret ، یکی از شرکت کنندگان در نمایش واقعیت سال گذشته Mujhe Shaadi Karoge ، که همچنین یکی از شرکت کنندگان Bigg Boss 13 Shenaaz Gil را نیز درگیر کرده بود ، وجود داشت. این زوج هرگز شایعات را تأیید نکردند ، اما آنها را نیز تکذیب نکردند. وقتی او در حال تبلیغ موزیک ویدیوی جدید خود “Nehu Da Vyah” بود که Rohanpreet نیز در آن حضور داشت ، سردرگمی زیادی ایجاد شد. چندین نفر بودند که در همه اینها شک داشتند زیرا خبرهای مشابهی منتشر شد مبنی بر اینکه او با مجری برنامه “Indian Idol-11” آدیتیا نارایان ازدواج کرده است ، نمایشی که وی در آن یکی از داوران بود. ثابت شد که این یک دروغ است زیرا هدف آن تبلیغات برنامه بوده است.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر