Neha Kakkar واکنش عصبانی به “چالش سابق” شوهر Roanpret Singh را برانگیخت ، او قسم می خورد بی گناهی – موسیقی

خواننده Roanpret Singh آهنگ جدید “Ex ​​Calling” را اعلام کرده است و همسرش ، خواننده Neha Kakkar ، واکنش جالبی به آن نشان داده است. او طرح جلد را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و با اشاره به عنوان آهنگ ، لبخندی عصبانی به عنوان خود اضافه کرد.

روحانپریت سوگند یاد کرد که بی گناه است و در مورد این پست اظهار نظر کرد: “نهو ، من قسم می خورم که هیچ عصایی ندارد (قسم می خورم که هیچ کاری نکردم).” برادر Nehi ، خواننده Tony Kakkar ، اظهار داشت: “نمی توانم منتظر این بمانم” و به دنبال آن ایموجی هایی با قلب و آتش. خیلی ها ایموجی های خنده انداختند.

روز جمعه ، روهانپریت جلد Ex Calling را که در این فیلم بازیگر نیز Auneet Kaur است ، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این پوستر همچنین از Neha نام برد و از او “تشکر ویژه” کرد.

Neha به تازگی ، چند روز پس از ازدواج با Roanpret ، خانم سینگ را به نام خود در اینستاگرام اضافه کرده است. پس از مراسم راک در 21 سپتامبر در بمبئی ، جشن عروسی آنها به دهلی و چندیگر نقل مکان کرد.

مراسم هالدی و منهدی و شب فروشندگان آنها در دهلی در 23 اکتبر برگزار شد. روز بعد آنها صبح در مراسم آناند کرج در گوردوارا ازدواج کردند. در عصر آنها طبق آیین های هندو گره زدند.

سرانجام ، Neha و Roanpret برای استقبال به سمت چندیگار حرکت کردند که جشن را با صدای خشم به پایان رساند. این ویژگی که 26 اکتبر در آمالتاس برگزار شد ، شامل یک مراسم برش پای و پس از آن آواز و رقص بود.

همچنین بخوانید: تهیه کننده Taarak Mehta Ka Oolta Cashma Dayaben خود را پیدا می کند ، باعث می شود با Jetalal چای درست کند. تماشا کردن

روز شنبه ، Neha عکس های جدیدی را از مراسم عروسی به اشتراک گذاشت و از خانواده Roanpret تشکر کرد. “Rohanpreetsingh و خانواده بهترین پذیرایی را ترتیب داده اند !! از همه اعضای خانواده متشکرم ، نهو همه شما را دوست دارد ، “او نوشت.

فقط چند روز قبل از عروسی ، Neha و Rohanprit با اولین تک آهنگ خود بیرون آمدند – آهنگی با موضوع عروسی به نام Nehu Da Vyah. او از این هشتگ – #NehuDaVyah – همراه با #NehuPreet – که نام آنها را با انتشار عکس های عروسی ترکیب کرده استفاده کرد.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر