Neha Kakkar عکسهای تازه ای از عروسی منتشر می کند ، شوهرش Roanpret او را “زیباترین شاهزاده خانم من” می نامد – موسیقی

عروسی با شکوه Nehi Yakkar خواننده به پایان رسید ، اما سرخوشی در اطراف او هنوز تازه است. Neha تصاویر تازه ای از بستگان در اینستاگرام منتشر کرد و شیرین ترین نظرات را شوهرش Rohanprit Singh اضافه کرد.

او پس از به اشتراک گذاشتن چند عکس در یک لنگه قرمز ، نوشت: “خدای من !!!! falgunishanepeacockindia طراحان برتر! هرگز فکر نمی کردم که بتوانم خیلی خوب به نظر بیایم ، اما آنها این کار را ممکن کردند احترام و عشق بسیار زیاد برای شماrohanpreetsingh و من بزرگترین طرفدار شما هستیم. “او در عکس ها با یک لهنگا چولی قرمز غنی ، جواهرات طلای سنگین و کندان و دستبندهای قرمز و سفید سنتی که بسیاری از عروسها در آن استفاده کرده اند نشان داده شده است. شمال هند.

آنها توسط روحان پرت اظهار نظر كردند ، او نوشت: “زیباترین شاهزاده خانم من !!!!”

اوقات خارجی

او تعدادی عکس دیگر از همان ویژگی پست کرد و نوشت ، این بار خطاب به طرفداران زیادی که داشت: این تصاویر آیین های Sindur (ورمیلیون) و mangalsutra (گردنبند مقدس از مهره های طلا و سیاه) را به تصویر می کشید.

روحانپریت درباره عروس خود نوشت: “سلام # قلبهای شما می دانید؟ نهو شما مرا خوش شانس ترین و خوشبخت ترین داماد همه زمان ها کرد !! خیلی ممنون

همچنین بخوانید: ورودی خانه هریتیک روشن در بمبئی با یک دستگاه فروش و میمون در اتاق نشیمن

Neha و Roanpret در 24 اکتبر در یک رابطه چند منظوره ازدواج کردند. آنها همچنین مراسمی را برای آناند کرج برگزار کردند که به دلیل آن این دو نفر با رنگ های گلدوزی شده بسیار ظریف اما هلو و صورتی لباس پوشیدند. در آستانه عروسی او همچنین مراسم هالدی و mehendi داشت.

پس از انتشار اولین شایعات در اوایل این ماه ، Neha هواداران خود را حدس زد که او با Rohanprit ازدواج می کند. این دو در مورد آن صحبتی نکردند ، آن را تأیید یا تکذیب نکردند. سوالات گیج کننده بودند زیرا این دو نفر چند روز قبل از عروسی واقعی در آلبوم موسیقی به نام Nehu Da Vyah نیز ظاهر شدند.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر