Neha Kakkar با تشکر از خواستگاران خواستگاری برای سازماندهی “بهترین پذیرایی تاریخ” – موسیقی طرفداران خود را به کل قبیله همسرش Rohanprit معرفی می کند.

Neha Kakkar تعداد زیادی از عکسهای خانواده جدید خود را به اشتراک گذاشت و به شبکه های اجتماعی رفت تا از آنها برای برگزاری “بهترین پذیرایی تاریخ” تشکر کند. این خواننده چند روز پیش به عنوان بخشی از یک مراسم عروسی چند روزه با روهانپرث سینگ گره خورد.

وی با به اشتراک گذاشتن عکس های جشن عروسی در اینستاگرام نوشت: “rohanpreetsingh و خانواده بهترین پذیرایی را از قبل برگزار کردند !! از همه اعضای خانواده متشکرم ، نهو همه شما را دوست دارد. #NehuPreet #NehuDaVyah “. اولین تصویر جوانان را نشان می دهد که نزدیک کیک سه طبقه ایستاده اند. روی یک کیک طلا و سفید خاص Nehupreet نوشته شده است ، و در بالای آن – عبارت Neha و Rohanpreet. همچنین دارای یک تزئین گل در اطراف آن است.

در حالی که Neha افسانه سفید “Falguni” و “Shane Peacock” را با جواهرات الماس همراه داشت ، “Rohanprit” در تضاد آبی با عمامه سفید بود. Neha همچنین لرز قرمز و ورمیون روی پیشانی خود بست.

همچنین عکسهایی از یک زن و شوهر وجود دارد که در یک پذیرایی دست به دست می شوند و وقتی بستگان دستانشان را می کوبند ، پای را برش می دهند. آنچه در زیر می آید چند عکس از ژست گرفتن کل خانواده سینگ با جوانان است.

همچنین بخوانید: Neha Kakkar واکنش عصبانی به فیلم “چالش سابق” شوهر Rohanprit Singh را برانگیخت ، او قسم خود را برائت می دهد

برای اولین بار ، نها و روهانپریت با اعلام ترانه “Nehu da Via” شایعات مربوط به عروسی خود را برانگیختند. آنها سپس به یک مکالمه عاشقانه در اینستاگرام پرداختند ، که منجر به حدس و گمان شد که این ازدواج می تواند در واقع یک تبلیغ تبلیغاتی برای آهنگ جدید باشد.

سرانجام ، این زوج در مراسم آناند کرج در 23 اکتبر در دهلی گره زدند و در همان روز عروسی هندو برگزار شد. قبل از این توابع گراند هالدی ، مهندی و سنگت قرار داشتند. پس از تشریفات عروسی در چندی گار پذیرایی مجلل برگزار شد.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر