Neha Kakkar ، Rohanprit Singh نگاهی به ماه عسل شما در دبی ، دیدن عکس ها – موسیقی

خواننده Neha Kakkar و Rohanprit Singh برای ماه عسل خود به دبی پرواز کردند ، و در مورد پرواز و اتاق هتل خود در پادشاهی محل اقامت خود به اشتراک گذاشتند. این زوج در ماه اکتبر در دهلی ازدواج کردند و در بمبئی و چندیگر مراسم عروسی برگزار کردند.

Neha عکسهایی را از فرودگاه بمبئی و همچنین هتل Palazzo Versace که در آن اقامت دارند به اشتراک گذاشت. در یکی از فیلم ها می توانید وقتی Neha یک فنجان قهوه به او تحویل می دهد با پیام “در امنیت باشید” در حال اظهار نظر است. Rohanpreet نیز در این ویدئو دیده می شود.

اوقات خارجی

در ویدئوی دیگری می توانید Rohanpret را مشاهده کنید که منظره ای از هتل و اتاق آنها را به تصویر می کشد. در هتل از این زوج به گرمی استقبال شد.

نها و روهانپریت ، قبل از مراسم هالدی ، مهندی و سنگتی ، در 24 اکتبر در دهلی ازدواج کردند. آنها در مراسمی از آناند کرج در گوردوار پایتخت ازدواج کردند و پس از آن مراسم عروسی طبق آیین هندو برگزار شد.

آنها دو پذیرایی – در چندیگره و بمبئی برگزار کردند.

هفته گذشته Neha Kakkar و Rohanprit Singh اولین کاروا Chauth خود را جشن گرفتند. در تصاویر خواننده با لباس قرمز دیده می شود و روحانپریت با روسری سفید و شال دوزی عالی به نظر می رسد. Neha Kakkar به یکی از پست های خود گفت ، آلبوم دیگری را به اشتراک گذاشت و گفت: “اولین کاروا چاث من با همسرش” ، و نوشت: “ممنون بابا مادر برای همه چیز!

Neha صدای خود را به Manali-trans ، Dilbar-redux ، Kala-Chashma و Ankh-Mare-redux Simba امانت داد. روحان پریت در نمایش واقعیت عروسی موجا شادی کاروگا ظاهر شد که در آن برای دستیابی به شهناز گیل جنگید. او همچنین در نمایش موسیقی واقعیت “Rising Star of India” ظاهر شد.