Neha Kakkar ، شوهر Rohanprit Singh در حال بوسیدن در زیر آسمان کویر هنگام ماه عسل در دبی ، عکس را ببینید – موسیقی

Neha Kakkar و همسرش Rohanpret Singh در ماه عسل خود در امارات متحده عربی به سر می برند و با بسیاری از عکس های اینستاگرامی از هواداران خود حمایت می کنند. اکنون Neha چند عکس از شب عاشقانه خود را در یک استراحتگاه شیک در دبی به اشتراک گذاشته است.

Neha با به اشتراک گذاشتن سری جدیدی از تصاویر آتلانتیس ، نوشت: “خاطرات ماه عسل !! #NehuPreet “. در عکس اول ، یک زن و شوهر در یک محیط رمانتیک روی شن و ماسه که در پس زمینه آتلانتیس است ، در حال بوسه هستند. همچنین عکسهای صادقانه ای از زوجی وجود دارد که وقتی آنان را در معرض نور خورشید بر روی آب قرار می دهند ، در مقابل دوربین در حال نشان دادن آناناس در دست هستند.

در یکی از تصاویر آنها در کنار آب با نوشته “من تو را دوست دارم ، نها” قرار گرفته اند. مورد دیگر نشان می دهد که چگونه آنها از آتش بازی هنگام یک پیاده روی لذت می برند.

Neha یک پست جداگانه برای دیدن مجموعه لوکس خود در دبی به اشتراک گذاشت. او آن را “بهترین ماه عسل #NehuPreet” نامید. عکسهای گلبرگهای گل رز به شکل قلب روی زمین چیده شده اند.

همچنین بخوانید: وقتی سیف علی خان در میان کوهها شلیک می کند ، کارن کاپور و پسر تایمور با BFF مالایکا آرورا در دارامشالا معاشرت می کنند. عکس را ببینید

نها و روهانپریت در مراسم آناند کرج در 23 اکتبر در دهلی گره زدند و در همان روز عروسی هندو برگزار شد. قبل از این توابع متعددی قبل از عروسی از جمله هالدی ، mehendi و sanji وجود داشت. پس از تشریفات عروسی در چندیگر استقبال سخاوتمندانه ای انجام شد.

Neha و Rohanpreet هنگامی که آهنگ “Nehu Da Vyah” را در همان زمان منتشر کردند ، طرفداران خود را با حدس زدن در مورد عروسی خود ترک کردند. در اکثر فیلمهای صریح آنها در طول عملکردهای مختلف ، آهنگ مشابهی به صدا در می آید.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر