MS Dhoni “قطعا می تواند سال آینده بازی کند”: بیانیه مهم هم تیمی CSK در مورد آینده کاپیتان IPL

معین علی، بازیکن باتجربه تیم ملی انگلیس، معتقد است ماهندرا سینگ دونی «قطعاً» می تواند در IPL سال آینده حضور داشته باشد، و این گمانه زنی های گسترده مبنی بر اینکه فصل جاری آخرین حضور کاپیتان سوپر کینگز چنای در لیگ T20 خواهد بود را نادیده می گیرد. در 41 سالگی، کاپیتان سابق برنده جام جهانی فوتبال هند همچنان به جذب لشکر هواداران در سراسر کشور ادامه می دهد و هفته گذشته با ضربتی که همه را به یاد بهترین سال های او می اندازد، نزدیک بود CSK را به پیروزی مقابل راجستان رویالز برساند.

ESPNcricinfo به نقل از موئن گفت: او قطعا می تواند سال آینده دوباره بازی کند.

او می گوید: «اینطور که او بازی می کند، فکر نمی کنم شوت های او مانع از بازی او شود، حتی اگر دو یا سه سال دیگر باشد.

من از نحوه بازی او (در مقابل راجستان) شگفت زده نشدم. من او را در تورها تماشا کردم و او به طرز باورنکردنی خوبی می زد.

دیدن شخصی در آن سن بسیار شگفت‌انگیز است. وقتی خیلی دیر وارد می‌شوید آسان نیست – مردم اغلب این را فراموش می‌کنند، اما این چیزی است که او را در نقشش بسیار خوب می‌کند.» معین همچنین شباهتی بین دونی و کاپیتان سابقش در توپ سفید انگلیس، ایئوین مورگان ترسیم کرد، که تحت رهبری آنها تیم اولین قهرمانی خود در جام جهانی 2019 را با 50 اور به دست آورد.

“آنها از نظر شفافیت و آرامش بسیار شبیه هستند، اما همچنین بسیار متفاوت هستند. علایق آنها و همه اینها بسیار متفاوت است.

“بزرگترین تفاوت؟ بیشتر کاپیتانی او با احساس روده ام اس در روز انجام می شود. ممکن است در مورد مورگز کمی شبیه به آن باشد، اما او همچنین بسیار داده محور بود. اما هر دو خیلی آرام هستند. رفتار، آنها بسیار، بسیار، بسیار شبیه هستند.

“بهترین روشی که می‌توانم RS را توصیف کنم این است که او فردی بسیار سربه‌رو است. او آشکارا طرفداران زیادی دارد، اما مغرور یا چیزی شبیه به آن نیست. او بسیار متواضع است. می‌توانید در مورد هر چیزی با او صحبت کنید… او همان است که او را در تلویزیون می بینید: قابل نزدیک شدن، آرام.» امسال.

او گفت که این به احتمال زیاد آخرین جام جهانی ODI او خواهد بود.

معین گفت: «بسیار مهم است که من کاسه بازی کنم و بولینگ خود را به بهترین مکان ممکن برسانم.

به احتمال زیاد این آخرین جام جهانی بالای 50 سال من خواهد بود، بنابراین می‌خواهم مطمئن شوم که یک جام جهانی خوب است – هم برای خودم و هم برای تیم. ما می خواهیم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم و چرخش می تواند نقش مهمی در جام جهانی داشته باشد.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله