MS Dhoni “راز حراج” CSK را برای ساخت تیم قهرمان فاش می کند

MS Dhoni در مراسم معرفی پس از بازی© BCCI/Sportzpics

برای دوازدهمین بار در 14 فصل، چنای سوپر کینگز جایگاه خود را در پلی آف لیگ برتر هند رزرو کرد و این بار شنبه پایتخت دهلی را شکست داد. پس از اینکه CSK جایگاه خود را در دور بعدی تضمین کرد، از کاپیتان MS Dhoni در مورد راز موفقیت تیمش در مسابقات سوال شد. در حالی که فرنچایز ممکن است بهترین گروه از بازیکنان را در اختیار نداشته باشد، این است که چگونه آنها توانسته اند بهترین نتیجه را از آنها ببرند که منجر به موفقیت آنها شده است. پس از بازی، Dhoni فاش کرد که CSK بازیکنانی را با ویژگی خاصی که نقش زیادی در دستاوردهای آنها در زمین بازی دارد، به حراج می گذارد.

Sanjay Manjrekar، بازیکن سابق تیم ملی هند، در صحبت با MS Dhoni در مراسم ارائه پس از مسابقه، از کاپیتان CSK در مورد رویکرد حق رای دادن به حراجی ها پرسید. Dhoni در پاسخ گفت که همه چیز در مورد انتخاب بازیکنانی است که “تیم اول” را دارند.

“من فکر می کنم ما باید ابتدا بازیکنان تیمی را پیدا کرده و انتخاب کنیم – به نتایج فردی اهمیتی نمی دهند و بهترین نتایج خود را در مراحل حذفی نشان می دهند. قضاوت از کناره دشوار است، ما سعی می کنیم خود را با بازیکنان وفق دهیم و کاپیتان CSK گفت.

در حالی که روتوراج گایکواد و دوون کانوی زوجی رام نشدنی برای CSK در این فصل تشکیل داده‌اند، افرادی مانند شیوام دوبه، آجینکیا راهانه و توشار دشپنده در بیشتر موارد پیشرفت کرده‌اند و درخشیده‌اند.

سوپر کینگز اکنون شانس های متعددی برای رزرو جایگاه خود در فینال خواهد داشت. آنها ابتدا در مرحله مقدماتی 1 با مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز روبرو خواهند شد. یک برد باعث ورود آنها به فینال و باخت آنها را به مرحله مقدماتی 2 می برد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله