MPL Sports به عنوان اسپانسر رسمی تیم کریکت هند اعلام شده است

MPL Sports به عنوان اسپانسر رسمی تیم های کریکت هند اعلام شده است

تیم کریکت هند در آستانه مسابقات آینده خود در استرالیا تمرین می کند© توییتر


هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) روز سه شنبه از همکاری با MPL Sports ، یک مارک ورزشی و کالاهای ورزشی از لیگ برتر موبایل ، بزرگترین پلت فرم eSports در هند ، به عنوان حامی لباس جدید و شریک رسمی تیم کریکت هند خبر داد. به عنوان بخشی از مشارکت استراتژیک که اخیراً امضا شده است ، MPL Sports از نوامبر 2020 تا دسامبر 2023 یک توافق نامه سه ساله منعقد کرده است. انجمن ورزشی MPL با BCCI با تور آینده هند در سراسر استرالیا ، 21-20-2020 آغاز خواهد شد. تی شرت های جدید ورزشی.

بوق تجاری

“این مشارکت ما را به مرزهای جدیدی برای تیم هند و تجارت ورزشی در این کشور می رساند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با یک مارک هندی جوان مانند MPL Sports هستیم تا از پتانسیل های این حوزه استفاده کنیم. این همکاری با هدف تسهیل دسترسی طرفداران کریکت به کالاهای با کیفیت بالا است. هند ، از جمله پیراهن مورد علاقه تیم کریکت هند برای طرفداران کریکت نه تنها در کشور بلکه در سراسر جهان. “

مردان و زنان بزرگسال و تیم های زیر 19 سال نیز بخشی از قرارداد خرید کیت های جدید هستند.

بالا رفته

علاوه بر تی شرت های تیم هند ، MPL Sports محصولات دارای مجوز تیم هند را نیز به فروش می رساند. MPL Sports طرفداران تی شرت و طیف گسترده ای از محصولات تیم هند را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد.

“ما خوشحالیم که با تعیین MPL Sports به عنوان اسپانسر تیم های ملی کرکت مردان و زنان هند ، تا آغاز سال جدید کریکت هند اعلام خواهیم کرد. ما منتظر هستیم MPL Sports فصل جدیدی را به تیم اضافه کند و کالاهای رسمی با مجوز BCCI را تهیه کند. ، در یک دسترسی راحت و راحت برای میلیاردها هوادار که از تیم هند حمایت می کنند. “رئیس جمهور BCCI سوروف گنگولی گفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله