MI vs RCB, IPL 2023: Suryakumar Yadav قدیمی به سرخپوستان بمبئی کمک می کند تا رویال چلنجرز بنگلور را با 6 ویکت شکست دهند

سوریاکومار یاداو با 35 توپ 83 و نهال وادهرا با ضربه 52 توپ، هندی‌های بمبئی روز سه‌شنبه در لیگ برتر هند، رویال چلنجرز بنگلور را با شش ویکت برد. جایگاه چهارم فصل بین Faf du Plessis (65 off 41) و Glenn Maxwell (68 off 33) بعد از اینکه بمبئی آنها را کنار گذاشت، رویال چلنجر بنگلور را به 199 برای پنج رساند. هندی‌های بمبئی در تعقیب 200، رکورد شکست ناپذیری خود را مقابل RCB در ورزشگاه وانکهده از IPL 2015 حفظ کردند و در 16.3 اوور به پیروزی رسیدند. این برد هندی‌های بمبئی را به رتبه سوم جدول امتیازی رساند، زیرا قهرمانان پنج دوره این مسابقات اکنون از 11 بازی 12 امتیازی دارند.

RCB با 10 امتیاز از 11 مسابقه به رده هفتم سقوط کرده است.

سوریاکومار در تلاش هیجان انگیز خود شش شش شش و هفت چهار زد و 140 دوش برای ویکت سوم تنها در 66 توپ با وادهرا اضافه کرد. با صعود به شماره 4، Wadhera، که توسط Wanindu Hasaranga (2/53) با شانس سختی برای بازگشت به شماره 16 سقوط کرد، دومین 50 فصل خود را دنبال کرد. ضربه زن چپ دست چهار چهار و سه شش ضربه زد تا 52 توپ از 34 توپ خارج نشود.

پس از اینکه بولرهای آنها در نیمه اول بازی یک کامبک را به نمایش گذاشتند، سرخپوستان بمبئی با وجود دویدن روهیت شارما هرگز تحت فشار قرار نگرفتند.

شارما کاپیتان هندی های بمبئی تنها به مدت 7 نفر اخراج شد، اما یک شروع سریع از ایشان کیشان (42) و یک جایگاه محکم در ویکت سوم، RCB را از بازی خارج کرد.

در یک مرحله، RCB در مجموع به مجموع نزدیک می‌شد، زیرا MI برای ترمز کردن تلاش می‌کرد و این واقعیت که بازدیدکنندگان نمی‌توانستند حتی 200 نفر را نگه دارند، به آنها آسیب می‌رساند.

هاسارانگا دو ضربه در داخل اور پنجم زد تا حمله بمبئی را متوقف کند، ایشان کیشان پس از یک توپ سریع 21-42 و روهیت شارما (7) عقب افتاد که MI پاورپلی را در 62/2 به پایان رساند.

کیشان چهار شش و به همان تعداد چهار ضربه زد، که سهم زیادی در شروع 51 ران او در کنار شارما داشت، که برای پنجمین بار متوالی در تک رقمی اخراج شد.

سوریاکومار چهارمین 50 بازی خود در این فصل و سومی را در وانکهده با تنها 26 توپ انجام داد.

RCB قبلا توسط جیسون بهرندورف (4-0-36-3) مورد ضرب و شتم قرار گرفت که دو ضربه در اینینگ زد قبل از اینکه دو پلسیس (65 ​​از 41) و ماکسول (68 از 33) با هم ترکیب شوند تا مشکلات بولینگ MI را دوباره افشا کنند. با استفاده از شرایط بادکش ایده آل

دو پلسیس و ماکسول 120 دوش برای ویکت چهارم از تنها 62 توپ اضافه کردند تا پس از اینکه سرخپوستان بمبئی اولین تاثیر را با ویرات کوهلی (1) و آنوج راوات (6) زودهنگام داشتند، به شارژ RCB کمک کردند. ماکسول با چند ضربه عالی در عنصر خود بود و چهار شش و هشت چهار ضربه زد تا چهارمین نیم قرن خود در فصل را ثبت کند.

از سوی دیگر، دو پلسیس، که نیهال وادرا در اوور اول حذف شد، زمانی که هنوز حسابش را باز نکرده بود، با بازی خود به همان اندازه تاثیرگذار بود و به یکسان به توپ گیران سریع و اسپینرها حمله می کرد تا به نیم قرن ششم خود برسد.

دو پلسیس همچنین با 576 دوش در 11 مسابقه با میانگین 64، برتری خود را در لیست بالاترین گلزنان امسال افزایش داد.

اما به اعتبار آنها، MI در نیمه دوم برای اخراج مکسول، ماهیپال لومرار (1) و دو پلسیس به سرعت مبارزه کرد تا شارژ RCB را متوقف کند زیرا آنها نتوانستند امتیاز 200 ران را که در یک مرحله محتمل به نظر می رسید، پاک کنند.

بولرهای هندی بمبئی خوب عمل کردند و تنها 68 ران در هفت اور آخر دریافت کردند و بازی توپ خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشیدند.

RCB از 131/2 پس از 13 اور به 146/5 در اور پانزدهم سقوط کرد، قبل از اینکه دینش کارتیک (30 توپ از 18 توپ) به خوبی عملکرد معمول خود را با چوب تعقیب کند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله