MI vs KKR: توییت فن نوستراداموس که قرن ونکاتش ایر را پیش‌بینی می‌کند ویروسی می‌شود

شوالیه سواران کلکته (KKR) شاهد یک روز تاریخی در بازی لیگ برتر هند (IPL) خود در برابر هندی های بمبئی (MI) در روز یکشنبه بودند که ونکاتش آییر یک قرن گلزنی کرد. این اولین بار در حدود 15 سال بود که یک بازیکن KKR یک قرن در IPL گلزنی کرد و برندون مک کالوم آخرین گلزنی بود که در اولین دوره لیگ T20 در اولین مسابقه این کار را انجام داد. در حالی که با توجه به خشکسالی 15 ساله، پیش‌بینی یک بازیکن KKR برای گلزنی قرن‌ها کار دشواری است، هواداران تقریباً تصور مطمئنی از این داشتند که بازی یکشنبه چه خواهد آورد.

در توییتی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، یکی از طرفداران با دقت تقریباً کاملی پیش بینی کرد که ونکاتش یک قرن 51 توپ را به ثمر برساند. با وجود اینکه برد همه جانبه KKR 49 توپ بود، او در نهایت به 104 ران از 51 توپ رسید.

این توییت است:

یکی از هواداران گفت: “پیش بینی جسورانه برای بازی امروز. Venkatesh Iyer اولین گل خود را در قرن t20 تنها با 51 توپ به ثمر رساند.”

ایر در مورد عملکرد خود پس از بازی گفت: “اگر در سمت پیروزی به پایان می رسیدیم خوشحال تر می شدم، اما از عملکردم خوشحال بودم. آنها به من ایمان داشتند و این دروازه بسیار خوبی بود. هنگامی که آن 30-40 دوش را به ثمر رساندید، فقط این موضوع است که چگونه ادامه دهید. هر دو توپ کاسه انداز جدید آنها کاسه زنی چرخشی بودند و اگر به کاسه زنی های اسپین اجازه دهید جای خود را بگیرند، می تواند مشکل ساز شود. بنابراین از پاهایم استفاده کردم و به عمق چین رفتم. هنگامی که توپ از حرکت باز ایستاد، نحوه مانور شما مهم است. در هر بازی مدام از اینجا و آنجا ضربه می خورم.

فکر کناره گیری وجود داشت، اما مربی و بازیکنان من را تشویق کردند که ادامه دهم. فکر می کنم ما 15-20 زخم را از دست داده ایم. اما با توجه به راهی که MI طی کرده است، آنها همچنان در مسیر بعدی او را تعقیب می کنند. اما بولینگ مرگ آنها بسیار لذت بخش بود. اگر به سه چهار اور آخر آنها نگاه کنیم، آنها دوندگی زیادی نداشته اند. به آنها اعتبار بده.»

علیرغم تون آیر، KKR نتوانست پیروزی را تضمین کند و هندی های بمبئی دو امتیاز از مسابقه را به لطف پیروزی 5 ویکت خود در 2.2 اور کسب کردند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله