MI مقابل DC ، فینال لیگ برتر هند: Rohit Sharma 4000 دویدن را برای سرخپوستان بمبئی انجام داد

فینال IPL 2020 ، میشیگان و دی سی: روهیت شارما 4000 دویدن را برای سرخپوستان بمبئی انجام داد

MI در مقابل DC: Rohit Sharma در مرحله نهایی IPL 2020.© BCCI / IPL


روهیت شارما ، کاپیتان هندی بمبئی ، با گذراندن 4000 دوش در مسابقات اتومبیلرانی خود و ضربه کامل روز سه شنبه در استادیوم بین المللی دبی ، به یک نقطه عطف دیگر رسیده است. روهیت شارما در فینال IPL 2020 برابر دهلی پایتخت در روز سه شنبه 4000مین دوره خود را برای هندی های بمبئی ثبت کرد. در جریان فینال IPL ، روهیت همچنین به دومین بازیکنی تبدیل شد که 200 بار در مسابقات حضور داشته است. روهیت در طول سفر خود به IPL برای دو حق رای دادن بازی کرد – Deccan Chargers و Mumbai هند. اولین تجربه روهیت در سال 2008 ، 38 نیم قرن و صد سال شکست.

بوق تجاری

در همین حال ، این 155مین بازی هندی های بمبئی است. این کاپیتان در یك بازی جانبی مقابل پایتخت های دهلی در ورزشگاه شیخ زاید در ابوظبی در 11 اكتبر ، صد و پنجاهمین حضور خود را برای این امتیاز به دست آورد.

سرخپوستان بمبئی در ششمین فینال IPL خود با شروع بازی Trent Bult درخشش خود را با یک توپ جدید آغاز کردند تا بدلکاران پایتخت دهلی را به دیوار بکشاند.

بالا رفته

امتیاز DC بعد از اینکه آنها به تساوی رسیدند و تصمیم گرفتند اول را شکست دهند ، در امتیاز چهارم 22/3 بود و Carpet Kiwi Bult دو نفر از آنها را انتخاب کرد.

در حالی که بولت با رقم 3/30 چهار فریم به پایان رسید ، این مشارکت 96 برای چهارمین ویکت بین کاپیتان Shrias Ayer و Rishabh Pant بود که نامزدهای نهایی را برای اولین بار با مبلغ قابل قبول 156/7 20 فریم به پایان رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله