MI در برابر RCB: Suryakumar Yadav ، Yasprit Bumra برای رسیدن به صلاحیت MI بسیار مناسب RCB هستند

[ad_1]


یک نیم قرن خوب از Devdut Padykal کافی نبود ، زیرا جاسپر بومرا ابتدا با یک توپ و بعداً سوریاکومار یداو با یک خفاش کلاسهای فوق العاده ای برگزار کرد که هندی های بمبئی را به سمت پیروزی 5 گل راحت مقابل چلنجرهای سلطنتی بنگلور هدایت کرد. یاسپریت بومرا سه ویکت گرفت تا نظم میانی RCB را بر هم بزند قبل از اینکه سوریاکومار یدوف از 79 تحویل از 43 زایمان یک ضربه شکست ناپذیر برای کمک به سرخپوستان بمبئی در رسیدن به اهداف 165 دور خود داشته باشد. در نتیجه این پیروزی ، سرخپوستان بمبئی در جدول امتیازات 2020 لیگ برتر هند (IPL) تا 16 امتیاز صعود کردند ، و همه به جز یک مرحله در مرحله پلی آف.

بوق تجاری

هندی های بمبئی با کاپیتان ثابت روهیت شارما که هنوز مصدوم نیست ، به تساوی رسید و یک سالن بولینگ را انتخاب کرد.

RCB جاش فیلیپ را جایگزین آرون فینچ کرد و جوان استرالیایی به Devdut Podykal کمک کرد تا RCB را شروع خوبی کند. آنها قبل از آنكه فیلیپ راهول چهار را به خاطر 33 مورد از 24 تولد رد كند ، وارد یك مشاركت 71 شراكت شدند.

پوديكال همچنان به دويدن در خانه خود ادامه داد و به چهارمين نيم قرن قرن گذشته خود رسيد. اما قبل از اینکه RCB بتواند شتاب بگیرد ، Bumrah در ضربات 12 ام حمله کرد تا کاپیتان RCB را Wira Koli فقط در 9 رانش بازگرداند.

صدمین ویکت بامری در IPL بود. اتفاقاً اولین گلر او در مسابقات کاپیتان فعلی هند نیز بود.

کیران پولارد سپس خود را داخل کاسه آورد و A.B. د ویل ، که به مدت 19 سال یک پای عمیق مربع را نشان داد.

اما انتهای بعدی بومرا بازی را کاملاً برای سرخپوستان بمبئی رقم زد ، زیرا او هم شیوا بلوط و هم یک پودیکال جا افتاده را بدست آورد. پودیکال با انجام 74 تحویل از 45 تحویل ، 12 مرز و 6 مورد را پر کرد.

از آن به بعد همه سرخپوستان بمبئی بودند. ترنت بولت بعد از آن کریس موریس را به دست آورد و بولرها اطمینان حاصل کردند که RCB فقط به تعقیب 164 نفر محدود می شود. بومرا با شماره 3-14 کار را تمام کرد.

کوینتون دی کوک و ایشان کیشان به سرعت کار خود را در MI آغاز کردند قبل از آنکه سراج 18 د کوک را بدست آورد. ایشان کیشان خیلی زود او را دنبال کرد وقتی سالن بولینگ یوزوندری چاهال را بیرون کشید.

سوریاکومار ، که حذفش از تیم هندی در تور استرالیا پس از یک فصل خوب دیگر در IPL ، س questionsالات زیادی ایجاد کرد ، سپس کنترل را بدست گرفت و با یک ضربه خوب کنترل شده ، چند شوت زیبا مانند چاهال و دیل استین بازی کرد.

گرچه ساوراب تیواری (5) و کرونال پاندا (10) در اطراف او افتادند ، سوریاکومار هرگز سرعت خود را کم نکرد و فشار خود را بر RCB ادامه داد.

هاردیک پاندیا پس از مرگ پس از کوبیدن 17 دوی خود در آوردن M.I. ، سقوط کرد. به پیروزی پولارد پیش از آنکه سوریاکومار یدوف از آخرین عرضه محدودیت پیروزی را ثبت کند ، به محدوده عرضه ای که با آن روبرو بود رسیده بود.

سموم در تولید غنی خود به 10 حد و سه شش رسیده اند.

بالا رفته

در حالی که سرخپوستان بمبئی ، که بهترین عملکرد لیگ را نیز دارند ، همه چیز به غیر از مقدماتی دارند ، RCB با احتیاط مقدماتی را از دست می دهد ، بیشتر فصل را پس از دو شکست متوالی ، با دیدن آنها در قراضه مکان های پلی آف ، از دست می دهد.

در دو مسابقه بعدی آنها باید به مصاف SunRisers Hyderabad و دهلی پایتخت بروند که هر دو در مقدماتی بسیار نقش دارند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]