‘Mahi Bhai Aapke Liye…’: Ravindra Jadeja با پیامی برای MS Dhoni اینترنت را شکست.

ماهی بای آپکه لیه….“: Ravindra Jadeja اینترنت را با پیامی برای MS Dhoni شکسته است” class=”caption”/>

Ravindra Jadeja، MS Dhoni با جایزه IPL ژست می گیرد© توییتر

پس از اینکه چنای سوپر کینگز در بازی نهایی لیگ برتر هند (IPL) 2023 در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد یک پیروزی چشمگیر با پنج ویکت مقابل گجرات تایتانز (GT) به ثبت رساند، راویندرا جادجا، بازیکن همه کاره چنای سوپر کینگز (CSK) آمد. با یک بازی زیبای MS Dhoni skipper. Jadeja که برای CSK در برابر GT در یک برد رکورددار برای تیمش پیروز شد، در پستی که در رسانه های اجتماعی منتشر شد، این برد را به کسی جز “تالا” تقدیم کرد.

“ما این کار را برای یک و تنها انجام دادیم” MS DHONI. مهی بهی آپکه لی تو کوچ بهی…» جادجا در توییتر خود نوشت.

پس از پنجاه همکاری دوون کانوی و روتوراج گایکواد و فیلم‌های کوتاه شیوام دوبه، جادجا یک بار دیگر نشان داد که چرا در کریکت T20 امتیاز بالایی دارد و 10 ران از 2 توپ آخر به ثمر رساند تا پیروزی را برای تیمش رقم بزند.

“احساس فوق العاده ای است که پنجمین عنوان خود را در حضور تماشاگران خانگی خود کسب کنم. من اهل گجرات هستم و این احساس خاصی است. این جمعیت شگفت انگیز بود. آنها منتظر ماندند تا باران متوقف شود، تا پاسی از شب، من می خواهم به شما تبریک بگویم. هواداران CSK که برای حمایت از ما آمده اند. من می خواهم این برد را به یکی از اعضای ویژه تیم CSK، MS Dhoni تقدیم کنم. فقط فکر کردم باید تا آنجا که می توانم محکم تاب بخورم. توپ به کجا می رود. به این فکر نکن، من فقط می خواستم به شدت تاب بزنم. من از خودم عقب نشینی کردم و سعی کردم مستقیم ضربه بزنم، زیرا می دانم موهیت می تواند آن توپ های آهسته تر را توپ کند.» Jadeja بعد از مسابقه گفت.

Jadeja در طول مسابقات کمک های ارزشمندی به CSK کرد. او 190 دوش در 12 اینینگ با میانگین 23.75، نرخ ضربه 142.85 و بهترین امتیاز 25* به ثمر رساند. Jadeja همچنین در این 16 مسابقه 20 ویکت با میانگین 21.55 و نرخ اقتصادی 7.56 با بهترین ارقام 3/20 به دست آورد.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله