Lucknow Super Giants Predict XI vs Chennai Super Kings، IPL 2023: Replacement of K.L. راهول، نوین الحق فرصت نمی دهد

Lucknow Super Giants در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

Lucknow Super Giants زمانی که چهارشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف Chennai Super Kings می‌رود، به دنبال جبران شکست خود در برابر رویال چلنجرز بنگلور و جنجال‌های بعدی خواهد بود. با این حال، مشکلات آنها هنوز تمام نشده است زیرا کاپیتان KL Rahul ممکن است به دلیل مصدومیتی که در بازی قبلی متحمل شده بود، از بازی باز بماند. راهول مجبور شد زمین را با درد ترک کند و اگرچه او برای ضربه زدن بیرون آمد، اما تقریباً غیرممکن بود که بین ویکت ها بدود.

در غیاب راهول، انتظار می رود کرونال پاندیا ردای کاپیتانی را بر عهده بگیرد.

LSG به دنبال تقویت ضربات خود خواهد بود و این بدان معناست که کوینتون د کوک می تواند به عنوان بازکننده جدید به کایل مایرز بپیوندد. دی کوک یک مبارز باتجربه است و می تواند جایگزینی ایده آل برای راهول باشد.

دیپک هودا، مارکوس استوینیس و نیکلاس پوران یک ترکیب ضربه‌ای محکم را تشکیل می‌دهند که در مقابل پنجاب کینگز امتیاز بزرگی به دست خواهند آورد. آیوش بادونی می تواند شناوری باشد که می تواند در هر موقعیتی خفاش کند، در حالی که انتظار می رود کرونال پاندیا و کریشناپ گوتام همه کاره ارزش بیشتری داشته باشند.

در مسیر اسپین، آمیت میشرا و راوی بیشنوی می توانند برنده مسابقه برای LSG باشند، در حالی که انتظار می رود آوش خان جای نوین الحق را بگیرد. پیسر افغانستان با ویرات کهلی در میدان مسابقه درگیری داشت و حضور دی کوک به این معنی است که او باید فرصت را از دست بدهد.

LSG پیش بینی XI:کوئینتون دی کوک (vac)، کایل مایرز، دیپاک هودا، مارکوس استوینیس، کرونال پاندیا (C)، نیکلاس پوران، آیوش بادونی، کریشناپا گوتام، راوی بیشنوی، آوش خان، آمیت میشرا.

موضوعات مطرح شده در این مقاله