KXIP در مقابل RR: کریس گیل پس از از دست دادن یک پلک در یک دویدن ، عصبانیت خفاش می اندازد. تماشا کردن

[ad_1]


کریس گیل یک قرن را از دست داد تا اینکه در روز جمعه در 99 سالگی توسط جففر آرچر قابلمه سریع Rajasthan Royal آزاد شد. نحوه بیرون آمدن گیل او را بیشتر عصبانی کرد و او از عصبانیت خفاش را انداخت. با این حال ، این یک هجوم خون بود ، و خشم او خیلی زود فروکش کرد و حتی هنگام بازگشت به غرفه ، دست آرچر را فشرد. در حالی که گیل نتوانست به نمره سه رقمی برسد ، او داستان را با تبدیل شدن به اولین ضرب و شتم ضرب و شتم 1000 sixes در کوتاه ترین قالب بازی ، داستان را ایجاد کرد. گیل که در این برنامه در وسط نمایش صحبت کرد ، گفت که صد بار از دست دادن “متاسفم” ، اما افزود که این موارد بخشی از کریکت است.

بوق تجاری

تا زمان بیرون آمدن گیل ، او در هنگام پیش از زایمان آرچر شش قطعه را شکسته بود و مجموع آن را به 99 رساند. دیگ سریع انگلیس با قدرت برگشت و تمام طول خود را روی یک چرخش متمایل کرد و به هند غربی محل داد. توپ به بالشتک های او برخورد کرد و با کنده برخورد کرد و باعث واکنش عصبانی گیل شد.

علاوه بر آرچر برای بولینگ خود ، 41 نفر از بازیگران بازی کننده جامائیکا گفت که این توپ “یک توپ خوب” است و علی رغم از دست دادن صد خود ، “هنوز احساس خوبی دارد”.

گیل در وقت استراحت گفت: “با 99 بدبختی بیرون از خانه ، اتفاقاتی از این قبیل رخ می دهد ، اما این یک توپ خوب بود که هنوز هم احساس خوبی داشت.”

وی افزود: “صادقانه بگویم ، همه چیز در مورد جنبه ذهنی بازی من است و همین امر باعث می شود که من پیشرفت کنم. من از کریکت نیز لذت می برم. دوست دارم یک جایزه IPL زیر کمربند خود داشته باشم ، اما هنوز مسیری طولانی است که طی شود.”

گیل در مورد رکورد 1000 تنیس پرسید ، او اظهار بی اطلاعی از مرحله کرد اما گفت هنوز توپ را خوب می زند.

“من در آنجا با جوانان سرگرم شدم و این خوب است. من سابقه را نمی دانم (حدود 1000 نفر شش نفر) ، من هنوز آن را خوب ضرب و شتم کردم. سخت کوشی و فداکاری در طول این سالها برای مردانی که قول داده ام یک قرن بدست آورم ، نتیجه داد. امروز را از دست دادم ، اما به نظر من ، این قرن است. “او با لبخند گفت.

بالا رفته

با وجود قهرمانی گیل ، دیگهای بخار KXIP نتوانستند از 185 اجرا محافظت کنند و مسابقه باعث پیچیدگی آنها شد. بازیکنان راجستان سلطنتی که برای به دست آوردن موقعیتی برای پایان نیمه نهایی باید در سایر بازی ها به پیروزی برسند ، از ابتدا با هدف بیرون آمدند و بر دیگهای بخار KXIP تسلط داشتند.

وقتی RR با 15 گل باقی مانده ، بن استوکس 50 گل از 26 گل و سانجو سامسون 48 گل از 25 گل به ثمر رساندند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]