KXIP در مقابل RR: کریس گیل اولین کتک کاری می شود که به 1000 اسب در کریکت T20 رسیده است ، توییتر از KXIP باتمن استقبال می کند

[ad_1]


کریس گیل ، مسلماً بزرگترین کریکت جهان ، هواداران دلیل دیگری برای جشن گرفتن دارد ، زیرا او اولین قهرمان ضرب و شتم شد که 1000 سیکس را به کریکت T20 تبدیل کرد. گیل در جریان بازی IPL 2020 بین Kings XI پنجاب و Rajasthan Royals در روز جمعه به حد مجاز رسید. ویرندر شوگ ، کاشف هند سابق هند ، که به حمله به پشم پنبه نیز مشهور بود ، در توییتر به استقبال مردم بزرگ هند غربی رفت و او را “پدر سرگرمی” خواند. وی همچنین گیل را با دان بردمن بزرگ استرالیا مقایسه كرد و حتی حكم كرد كه وی از نظر كوتاهترین قالب “بدون تردید بزرگترین فرد از گذشته” است. هارشا بوگل ، مفسر مشهور کریکت ، از جمله افرادی است که سالهاست تحت سلطه ناب گیل در کریکت T20 قرار گرفته است. “بوگل” در توییتر خود نوشت: “هزار و شش! بزرگترین.Henrygayle. آتش هنوز به شدت در حال سوختن است.”

بوق تجاری

“T20 به بردمن – کریس گالس. بدون شک ، بزرگترین آنچه که تاکنون وجود داشته استhenrygayle. سرگرمی. مهمانی ها. #KXIPvRR ،” – توییت کرد شواگ.

آکاش چوپرا نیز در توییتر خود گفت که وقتی گیل به دنبال ترانه می رود ، سرگرمی تضمین می شود. چوپرا در حساب توئیتر خود نوشت: “گیل طوفان. دیروز … امروز …. فردا. 24×7 … 365 روز در سال. سرگرمی تضمین شده است. # IPL2020.”

وقتی گیل توسط جف آرچر 99 برکنار شد ، گیل قرن را با بیشترین اختلاف ممکن از دست داد. گیل شش توپ قبلی را شکست تا او را به 99 برساند ، و به نظر می رسید که به رکورد IPL قرن 7 رسیده است ، اما به نظر نمی رسد در حالی که دیگ سریع انگلیس تحویل کامل را گرفت ، که گیل را به بالشتک زد و پاجوشهایش را ترکید.

گیل که از اخراج خود ناراضی بود ، با ناامیدی خفاش را انداخت. با این حال ، یک مرد بزرگ جامائیکایی هنگام بازگشت آرچر به غرفه ، با او دست داد.

بالا رفته

یوهان بلیک ، دونده سرعت جامائیکایی نیز ویدیویی را در توییتر خود منتشر کرد ، جایی که نوشت چقدر ناامید است که گیل قرن شایسته خود را خراب نمی کند. وی در توییتی نوشت: “من گریه می کنم ، متاسفم ، کریس.Henrygayle باورش نمی شود.IPL.”

گیل در مصاحبه در وسط صحبت کرد ، گیل گفت: “طرفداران ، متاسفم. اما به نظر من ، من یک قرن را به ثمر رسانده ام.”

KXIP که با ضربه ای درخشان از Gail برخورد کرد ، پس از پایان کار با 185/4 برای 20 فریم ، مجموع رقابتی را روی تخته گذاشت. با این حال ، این کافی نبود ، زیرا راجستان با 15 گل اضافی هدف را تعقیب کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]