KXIP احتمالاً تا سال 2021 از KL Rahul-Anil Kumble Combo پیروی می کند ، ممکن است گلن ماکسول آزاد شود ، گزارشات گزارش


Kings XI پنجاب احتمالاً به عنوان کاپیتان و مربی تیم KL KL Rahul و Anil Kumble به کار خود ادامه خواهد داد ، حتی در رده ششم لیگ برتر هند 2020 رقیب می شود. یک منبع تیمی به PTI گفت که مالکان از راهول و کمپبل می خواهند تیم را در نسخه 2021 که برای کمتر از 6 ماه برنامه ریزی شده هدایت کنند. راهول ، که در این فصل تیم اول تیم را هدایت می کرد ، یک فصل ستاره ای دیگر را با خفاش سپری کرد و 670 دویدن را به طور میانگین 55.83 جمع کرد. این اولین فصل کومبلا بود که دارای حق رای دادن بود. KXIP ، که هرگز واحدی نداشته است ، سرانجام یک گروه اصلی از بازیکنان را پیدا کرده است که در اطراف آنها تیم بسازند.

بوق تجاری

این گروه شامل راهول ، مایانک آگروال ، نیکلاس پوران ، محمد شامی ، کریس گیل و جوانان مانند راوی بیشنوی و آرشید سینگ است.

مدیریت می خواهد شکافهایی را که در سالهای گذشته در بخش متوسط ​​و بولینگ ایجاد شده است ، کاهش دهد.

مالکان از کاپیتان و مربی خوشحال هستند. راهول با یک خفاش استثنایی بود و تیم در نیم فصل دوم بازگشت عالی داشت. اگر این بازی کوتاه در اولین بازی (مقابل “DC” فراخوانده نمی شد ، تیم در مرحله پلی آف قرار می گرفت.

این منبع گفت: “نکته خوب این است که گروه اصلی مشخص شده است. شکافها باید به ترتیب متوسط ​​تنظیم شوند زیرا تیمی به یک پانچ قدرت و همچنین یک گلدان سریع کلاس جهانی برای حمایت از شامی احتیاج دارد.”

KXIP پس از شش شکست در هفت بازی اول ، پنج پیروزی پیاپی را کسب کرد تا برای رسیدن به مرحله پلی آف بجنگد ، اما آخرین بازی خود در لیگ را مقابل CSK از دست داد تا از این رقابت ها خارج شود. آخرین بار KXIP در پلی آف در سال 2014 حضور داشت.

ماکسول ، احتمالاً Cotrell آزاد خواهد شد: KXIP برای Glenn Maxwell (10.75 کرون) و Sheldon Cotrell (8.5 کرون) پول زیادی پرداخت کرد ، اما هر دو زیاد نوشتند ، مخصوصاً استرالیایی که 108 اجرا از 13 بازی را در 15.42. این تیم با آزاد سازی ماکسول پس از فصل 2017 ، وی را بازخرید کرد.

منبع افزود: “عملکرد آنها در حد انتظار نبوده و ادامه کار با آنها دشوار خواهد بود.”

بالا رفته

فراخوانی برای آینده آنها در جلسه بررسی تیم پذیرفته خواهد شد. در صورتی که حراج برگزار شود ، خیلی به اندازه حراج بستگی دارد.

اگر یک حراج بزرگ نباشد ، KXIP دوست دارد یک حراج کوچک در آنجا برگزار کند که بتوانند بولینگ و مرگ خود را در سطح متوسط ​​تقویت کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله