Kumar Sanu در مورد مبارزه با Covid-19: مقابله با این کار آسان نیست ؛ در ابتدا نگران و ترسیده بودم – موسیقی

کومار سانو در 16 اکتبر در شبکه های اجتماعی صحبت کرد تا اخباری مبنی بر گذراندن آزمایش مثبت برای Covid-19 را ترک کند و طرفداران ، خیرخواهان و همکاران صنعت را ترک کند. خوشبختانه خواننده اکنون بهتر شده است و او به ما می گوید که تلاش وی برای گرفتن ویروس آسان نبود ، به خصوص که او در بمبئی ، نزدیک به خانواده اش بود ، که اکنون در ایالات متحده است.

“این واقعیت که شما برای Covid-19 قراردادی امضا کرده اید آسان نیست. ابتدا نگران و ترسیدم. از آنجا که تنها بودم ، روزهای اول حتی سخت تر بود. من دستورات پزشکان را دنبال کردم ، اما جایی نگران شدم ، زیرا ویروس جان بسیاری را گرفت و به دیگران آسیب رساند. ”

این پیرمرد 63 ساله اظهار داشت که اگرچه علائم خفیفی داشت اما به او گفته شد که مراقب باشد ، در غیر این صورت مشکل بدتر می شود.

“هیچ تب ، درد در بدن و تنفس وجود نداشت. حالم خوب بود تا اینکه ابتدا حس بویایی و سپس چشایی ام را از دست دادم. دکتر از من خواست سی تی اسکن قفسه سینه را انجام دهم. نتیجه عفونت ریه و ذات الریه را نشان داد. به من دارو داده شد ، حاوی مقدار زیادی پروتئین و ویتامین ، – او به یاد می آورد.

خواننده برای ضبط چند ترانه بیرون رفت و متعهد شد که در نزدیکی یکی از استودیوها با طرفدارانش چند عکس بگیرد. “اما سپس این عکسها از دور کلیک شد. نکته در مورد این ویروس این است که شما نمی توانید بگویید از کجا آن را تهیه کنید. “

وقتی این اتفاق افتاد ، سانو آماده بود که به آمریکا برود تا در کنار خانواده اش باشد. وی از پزشکان خود و شرکت شهرداری بریانمومبی (BMC) برای بازرسی مداوم تشکر می کند.

“خانواده من از طریق تماس و تماس تصویری دائماً با من در تماس بوده اند. آنها همچنین با پزشکان موافقت کردند. همسرم (سالونی) و دخترانم (شانون و آنابل) تمام تلاش خود را برای بالا بردن روحیه انجام دادند. و هر روز آنها به من می گفتند که بهتر شوم تا بتوانم سفر کنم. ” دلم برای خانواده بیشتر از همه تنگ شده بود. من هفته آینده به ایالات متحده می روم. “

سانو می گوید که دانش خود را در طول دوره نقاهت به اشتراک می گذارد که هیچ چیز را نباید از دست داد ، چه غذا ، مصرف دارو به موقع ، بخار گرفتن و استراحت مناسب. وی همچنین از همه می خواهد که از هیچ مشکلی در سلامتی غافل نشوند.

او می گوید: “حسن این است كه مردم كم كم شروع به كمك به یكدیگر می كنند تا اینکه بیماران را با تاج در گوشه ای قرار دهند.”

با این حال ، سانو ناراحت به نظر می رسد وقتی از کسانی صحبت می کند که دیده اند او ماسک نمی زند و بهداشت را حفظ نمی کند. “اگر یک بیماری همه گیر نتواند به شما آموزش دهد ، من واقعاً نمی دانم واقعاً چه خواهد شد. من صمیمانه از همه می خواهم که همه قوانین را دنبال کنند ، زیرا تنها در این صورت است که می توان از گسترش ویروس جلوگیری کرد. ما باید تا زمان ناپدید شدن واکسن سر جای خود بمانیم. “

دنبال کردن htshowbiz بیشتر

نویسنده توییت ها Shreya_MJ