Kolkata Knight Riders vs Lucknow Super Giants: پیش بینی XI برای هر دو طرف در مسابقه IPL 2023

با پوشیدن پیراهن نمادین سبز و مایل به قرمز غول‌های محلی Mohun Bagan، لاکنو سوپر جاینتز در خانه خواهد بود زیرا با ناک اوت کردن شوالیه نایت رایدر کلکته در آخرین بازی IPL در Eden، به دنبال جایگاهی در پلی آف هستند. باغ ها، کلکته در روز شنبه. تیم میزبان واقعی در این مورد، KKR، نه تنها از ناامید شدن در شرایط گله مند است، بلکه مشکلات آنها عمیق تر می شود زیرا آنها در تلاش برای یافتن ترکیب برنده کامل در یک فصل دشوار با هفت شکست هستند. از این هفت باخت، چهار مورد در باغ ادن بود.

چه ضربه زدن، که به نظر می رسد هنوز یک کار در حال پیشرفت است، بولینگ، به ویژه بخش سرعت، نیز به طرز غم انگیزی فاقد تجربه به نظر می رسد.

آنها با کمی تلاش خود را در زمین مسخره کردند که نشان می دهد قهرمانان دو دوره نشان داده اند که در این سطح “به آنها تعلق ندارند”.

به لطف درخشش فردی رینکو سینگ و وارون چاکرابورتی، KKR همچنان خوش شانس بود که توانست کمپین خود را در فصل گرم و سرد زنده نگه دارد.

با ترافیک سنگین در وسط جدول، این احتمال وجود دارد که چهار تیم هر کدام 14 امتیاز کسب کنند و تیمی که بهترین امتیاز خالص را دارد راهی مرحله پلی آف شود.

KKR با 12 امتیاز نه تنها باید با اختلاف زیادی برنده شود، بلکه به پنجاب کینگز (در مقابل راجستان رویالز)، گجرات تایتانز (در مقابل رویال چلنجرز بنگلور) و سان رایزرز حیدرآباد (مقابل هندی‌های بمبئی) تکیه می‌کند. کبریت .

با این حال، LSG نیازی به نگرانی زیادی در مورد سناریوهای ریاضی ندارد، زیرا یک برد برای مهر و موم کردن جایگاه آنها در پلی آف کافی است.

در مومنتوم نیز، LSG بسیار بهتر از مبارزات KKR به نظر می رسد، که برای وارد شدن به نوسان چیزها در لانه خانه خود تلاش کرده اند.

KKR Predicted XII (از جمله batsman): رحمانولا گورباز (W)، جیسون روی، ونکاتش ایر، نیتیش رانا (ج)، آندره راسل، رینکو سینگ، شاردول تاکور، سونیل نارین، وایبهاو آرورا، هارشیت رانا، سویاش شارما، وارون چاکرابورتی

LSG پیش بینی XII (از جمله مهاجم): کوینتون دی کوک (و)، دیپاک هودا، پراک منکاد، کرونال پاندیا (ج)، مارکوس استوینیس، نیکلاس پوران، آیوش بادونی، نوین الحق، راوی بیشنوی، سواپنیل سینگ، محسن خان، کریشناپا گوتام

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله