KL Rahul در حضور ویرات کهلی با نوین الحق تماس می گیرد تا پس از شکنجه جبران کند. بعد اتفاق می افتد – ویدیو

اوضاع در جریان بازی IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و لاکنو سوپر جاینتز در زمین خانگی دومی در روز دوشنبه بدتر شد. نام‌های بزرگی مانند Virat Kohli، Gautam Gambhir در نقاط مختلف بازی درگیر مشاجرات شدیدی بودند. این دو تیم سابقه ای متفاوت دارند. بازیکنان LSG و مربی گامبیر در طول اولین مسابقه پر مناقشه IPL 2023 خود در بنگلور می توانند واکنش تهاجمی را پس از برد ببینند.

در لاکنو، در مرحله دوم، کوهلی هر بار که batsman LSG اخراج می شد بسیار سرزنده بود. او حتی در اوور هفدهم درگیر جنگ لفظی با ناوین الحق، عضو LSG در افغانستان شد. تصاویر این مسابقه نشان داد که آمیت میشرا، یکی دیگر از ضربه‌زنان LSG در قسمت چین و داور، علیرغم اینکه کاپیتان سابق RCB همچنان به کفش او اشاره می‌کرد و مدام به بازیکن افغانستان چیزی می‌گفت، کوهلی را از ناوین جدا کرد.

در حالی که بازیکنان بعد از مسابقه دست می دادند، نوین الحق و کوهلی بازیکن LSG در حال تبادل نظر بودند و گلن ماکسول از RCB آنها را از هم جدا کرد. پس از آن، گامبیر کایل مایرز را از صحبت با کوهلی دور کرد.

بلافاصله پس از آن، گامبیر در حالی که بازیکنان LSG، از جمله کاپیتان مجروح KL Rahul، او را مهار کردند، به سمت کوهلی پرتاب شد. اما در نهایت کوهلی و گمبیر درگیر مشاجره شدیدی با بازیکنان دو طرف شدند که آنها را احاطه کرده بودند.

گامبیر سرزنده تر از این دو به نظر می رسید و بارها توسط بازیکنان LSG و کادر پشتیبانی از حمله به کوهلی منع شد. این اتفاق پس از دست دادن آنها رخ داد.

بعداً، کاپیتان LSG KL Rahul در حال مکالمه طولانی با کوهلی دیده شد. ناوین در حال رد شدن از کنار آن دو بود که راهول با همسر LSG خود تماس گرفت تا بین آن دو صلح برقرار کند. با این حال، نوین به وضوح نشان داد که علاقه ای به این کار ندارد و رفت.

کوهلی در ابتدا در حالی که شانه گامبیر را نگه داشته بود دیده شد، اما با ادامه تبادلات داغ، آمیت میشرا، کاپیتان RCB، فاف دو پلسیس و دستیار مربی LSG، ویجی داهیا، همچنین از دهلی، وارد عمل شدند تا این دو را از هم جدا کنند.

پس از درگیری، کوهلی در حال صحبت با کاپیتان LSG راهول نیز دیده شد.

کوهلی و گامبیر هم تیمی های سابق هند هستند که با هم برای ایالت دهلی بازی کرده اند، اما سابقه رویارویی های رو در رو داشته اند.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله